Чомусь останнім часом я відчуваю чіткий дисонанс у тому, що чую щодня у спілкуванні з колегами по Федерації, які 24/7 борються за збереження роботи українських підприємств і чисельними закордонними публічними заходами, де обговорюється питання відбудови України.

Взяли участь у дискусії організованій нашими стратегічними партнерами та друзями - Конфедерацією промисловості Данії. Разом із вельмишановними послами України в Данії та Данії в Україні, міським головою Миколаїва, представниками Мінрегіону та провідних датських промислових компаній говорили про післявоєнну відбудову України та роль у ній Данії та датського бізнесу.

Під час дискусії, організованої Kyiv International Economic Forum, говорили про післявоєнну відбудову України, першочергові цілі та інструменти. Одразу згадав героїню англійського класика, якій радили бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити - бігти як мінімум удвічі швидше. Ми та наша країна знаходимося сьогодні саме в такій ситуації.

Сьогодні, прочитавши інформацію, оприлюднену Міжнародною організацією праці про те, що, за їх підрахунками, з 24 лютого Україна втратила близько 4,8 млн. робочих місць, чомусь згадав перші тижні війни.

Делегацією Федерації роботодавців України провели робочий тиждень з нашими друзями та партнерами з DI - роботодавцями Данії. Провели багато професійних дискусій, обмінялися досвідом щодо розвитку професійно технічної освіти, підготовки кадрів для бізнесу, створення та діяльнїсть Кліматичної платформи та практики декарбонізаціі промисловості. Але зараз пару слов про інше.