Взяли участь у слуханнях в Комітеті ВРУ з питань економічного розвитку на тему «План відновлення України від наслідків війни» за участі урядовців – Першого віце-прем'єр-міністра — Міністра економіки України Юлії Свириденко, народних депутатів, економічних експертів, науковців, бізнес-об’єднань.

Грудневий ранок у Копенгагені. Ще майже темно, але у величезній будівлі зі скляними стінами – офісі Конфедерації промисловості Данії, що височить у самому центрі данської столиці, вже засвітилися теплі вогні. Це, зокрема, й логотипи сотень відомих компаній, які є членами DI - Maersk, Carlsberg, Lego та багато інших.

Чомусь останнім часом я відчуваю чіткий дисонанс у тому, що чую щодня у спілкуванні з колегами по Федерації, які 24/7 борються за збереження роботи українських підприємств і чисельними закордонними публічними заходами, де обговорюється питання відбудови України.

Взяли участь у дискусії організованій нашими стратегічними партнерами та друзями - Конфедерацією промисловості Данії. Разом із вельмишановними послами України в Данії та Данії в Україні, міським головою Миколаїва, представниками Мінрегіону та провідних датських промислових компаній говорили про післявоєнну відбудову України та роль у ній Данії та датського бізнесу.

Під час дискусії, організованої Kyiv International Economic Forum, говорили про післявоєнну відбудову України, першочергові цілі та інструменти. Одразу згадав героїню англійського класика, якій радили бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити - бігти як мінімум удвічі швидше. Ми та наша країна знаходимося сьогодні саме в такій ситуації.