Наближається 30-річчя Незалежності нашої держави. Для країни цей проміжок часу став переломним, формуючим та по-справжньому державотворчим. Відбулося багато історичних подій, свідками яких ми стали.

Сьогочасний світ і тотальна модернізація процесів вимагають абсолютних новацій у всьому, тому виробництво сучасної техніки неможливе без глобального технічного переоснащення виробничих потужностей. Розуміючи життєву необхідність таких змін, прагнучи переходу на принципово новий рівень виготовлення продукції, ми розпочали поступове оновлення станків та іншого обладнання. Це відбулося близько 5 років тому.

Люди жадають простих рішень. Це природньо…

Так склалось, що зараз парк пожежно-рятувальної техніки, не дивлячись на значне оновлення упродовж останніх 5 років, все ще потребує модернізації. Важливо не зупиняти цей процес оновлення автоцистерн, автодрабин тощо…

Законопроект під офіційною назвою «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості» зареєстровано в парламенті ще 24 червня цього року, авторами його є 38 народних депутатів з різних фракцій та груп.

Програма компенсації вартості сільгосптехніки не лише дає можливість українським аграріям повернути певну частину коштів, витрачених на українську сільгосптехніку, а й виробникам техніки — збільшувати продажі, а з часом і модернізовувати виробництво та виходити на новий якісний рівень. Для виробників зараз є вимога — 50% локалізації, тобто будь-який виріб, який потрапляє до програми, наполовину має складатися з комплектуючих українського виробництва. Traktorist.ua стало цікаво, як працюють заводи-виробники в таких умовах і як створюються українські машини.