Влада нарешті прийняла необхідні рішення для запуску кваліфікаційних центрів. Вони стануть кейсом про реальний win-win для роботодавця і найманого працівника.

Павлу Штутману – 60? В это сложно поверить. И сказано это не для красного словца. Во-первых, он совершенно не выглядит на шестьдесят лет. Ни седины, ни лысины, ни живота. Во-вторых, его энергия, трудоспособность, креативность не позволяют даже задуматься, что человек перешагнул столь солидный рубеж. Перешагнул – и не заметил. Да и, собственно, свой день рождения он традиционно решил отметить на крутых горных спусках.

11 років тому бізнес вчергове скаржився чиновникам на підготовку фахівців у вишах та училищах. Тоді ми спровокували дискусію: чи враховує трудове і освітнє законодавство ситуацію на ринку праці?

Делегацією Федерації роботодавців України провели робочий тиждень з нашими друзями та партнерами з DI - роботодавцями Данії. Провели багато професійних дискусій, обмінялися досвідом щодо розвитку професійно технічної освіти, підготовки кадрів для бізнесу, створення та діяльнїсть Кліматичної платформи та практики декарбонізаціі промисловості. Але зараз пару слов про інше.