Взяли участь у слуханнях в Комітеті ВРУ з питань економічного розвитку на тему «План відновлення України від наслідків війни» за участі урядовців – Першого віце-прем'єр-міністра — Міністра економіки України Юлії Свириденко, народних депутатів, економічних експертів, науковців, бізнес-об’єднань.

Кожен український роботодавець не з чуток знає як велика війна ударила по бізнес-процесах. Мобілізація працівників, блекаут, релокація потужностей, де це можливо, порушення експортних ланцюжків, терор інфраструктури з боку рашистів…Серед засилля матеріальних втрат з перших днів масштабної війни пріоритетом бізнесу було і залишається збереження людського капіталу. Сьогодні, перетнувши межу в рік великої війни, боротьба за людей продовжується.

Які завдання ми ставили собі на 2022 рік і наскільки вдалося їх виконати
 
На 1 січня 2022 року Крюківський вагонобудівний завод мав замовлення на поставку як вантажних вагонів, так і транспорту соціального призначення, зокрема дизель-поїздів.
 
Також тривала реалізація Державного замовлення на виготовлення 100 пасажирських вагонів локомотивної тяги. Ми мали плани і непогані перспективи щодо створення нової продукції, зокрема й для європейського ринку.
 
Але у життя нашого колективу та всієї країни в цілому увірвалася війна. Тож від 24 лютого 2022 року завдання колективу КВБЗ стали такими:

Грудневий ранок у Копенгагені. Ще майже темно, але у величезній будівлі зі скляними стінами – офісі Конфедерації промисловості Данії, що височить у самому центрі данської столиці, вже засвітилися теплі вогні. Це, зокрема, й логотипи сотень відомих компаній, які є членами DI - Maersk, Carlsberg, Lego та багато інших.