План модернізації України

Найбільш впливовий діловий форум, у роботі якого взяли участь близько 500 власників та керівників великих і середніх підприємств, міжнародні експерти та лідери бізнес-об'єднань інших країн, а також керівники українських галузевих і регіональних об'єднань роботодавців.

На з'їзді була представлена Програма модернізації України. План реформ підготувала Федерація роботодавців України за участю профспілок, провідних українських та іноземних науковців і експертів.

Документ складається з трьох частин:

  • Програми модернізації України на 20 років - бачення європейських та українських експертів реформ у семи сферах: протидія корупції, охорона здоров'я, економіка, оподаткування та фінанси, євроінтеграція, конституційне право та дотримання законів;
  • Цілей реформ на 10 років, які визначили роботодавці, профспілки, спільно з українськими вченими та Агентством модернізації України, в роботі якого взяли участь експерти з Австрії, Німеччини, Франції, Польщі, Великобританії, Швейцарії;
  • Плану модернізації України на найближчі 5 років, який склали українські роботодавці спільно з профспілками та провідними українськими науковцями. В Плані, зокрема, складений рейтинговий список із 200 перспективних товарних позицій, за якими спостерігається сталий приріст обсягів світової торгівлі і за якими Україна могла б бути конкурентною на світовому ринку.

 

План модернізації України