Опитування

Опитування

Тут ви маєте змогу ознайомитися з актуальними ініціативами та дослідженнями, які проводить ФРУ та її Аналітичний центр.
Пропонуємо долучитися до опитувань та висловити свою точку зору.

Вона для нас дуже важлива!

 

Оцінка потреб підприємств (Попит на ринку праці та потреби підприємств у персоналі)

30.11.2022 Оцінка потреб підприємств (Попит на ринку праці та потреби підприємств у персоналі)

Попит на ринку праці та потреби підприємств у персоналі. Які затребувані кваліфікації, навички? Що змінилося та відбувається зараз на ринку праці?

Федерація роботодавців України у партнерстві з EU4Skills та job-порталом GRC.UA продовжує опитування підприємств, бізнесу щодо наявного дефіциту кваліфікованого персоналу, актуальних вакансій та проблем, потреб у навчанні та співпраці з закладами освіти!

Запрошуємо Вас долучитись до опитування та поділитись своєю думкою, щодо оцінки потреб підприємств. Ваша участь в опитуванні є дуже важливою, оскільки надана інформація допоможе визначити актуальні потреби бізнесу та необхідні напрямки для підготовки та подальшого розвитку персоналу.

Пройти опитування


Опитування для роботодавців

20.09.2022 Опитування для роботодавців "Барометр ринку праці воєнного часу"

Щороку наші партнери - команда grc.ua - сайт з пошуку роботи - збирають всю аналітичну інформацію про тенденції ринку праці та публікують відкритий звіт. "Барометр ринку праці України" - це реальний огляд поточних та актуальних змін.

Війна внесла корективи у наше життя та роботу. Важливо дослідити стан ринку праці нової реальності, з’ясувати настрої компаній та співробітників та донести ці дані до широкої аудиторії.

Опитування анонімне та займе не більше 5 хвилин. Запрошуємо до участі!

Пройти опитування


Актуальність професійних стандартів та підтвердження кваліфікації кадрів

Актуальність професійних стандартів та підтвердження кваліфікації кадрів

З метою визначення потреб роботодавців у розробці професійних стандартів та підтвердженні кваліфікації кадрів пропонуємо приділити 3 хвилини свого часу та ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ Федерації роботодавців України «Актуальність професійних стандартів та підтвердження кваліфікації кадрів», перейшовши за посиланням:

Пройти опитування