Опитування

Опитування

Тут ви маєте змогу ознайомитися з актуальними ініціативами та дослідженнями, які проводить ФРУ та її Аналітичний центр.
Пропонуємо долучитися до опитувань та висловити свою точку зору.

Вона для нас дуже важлива!

 

ПРИРОДНИЙ ГАЗ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ

11.10.2021 ПРИРОДНИЙ ГАЗ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ

Федерація роботодавців України щодня отримує звернення від промислових споживачів природного газу щодо катастрофічного зростання його вартості.

З метою збору даних щодо впливу зростатня вартості ресурсу на промислові підприємства та напрацювання шляхів вирішення проблеми просимо компанії долучитися до короткого опитування.

Це займе лише до 3 хвилин вашого часу!

Щоб узяти участь в опитуванні, будь ласка, перейдіть за посиланням:

ОПИТУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕ

Пройти опитування


Індекс впевненості бізнесу (за результатами І півріччя 2021 р.)

Індекс впевненості бізнесу (за результатами І півріччя 2021 р.)

Постійний контакт ФРУ з промисловими підприємствами фіналізується в дослідженні Індексу впевненості бізнесу. Його результати Федерація використовує при підготовці Рекомендацій роботодавців для Уряду. Українському бізнесу потрібна впевненість у своїх можливостях для розвитку, збереження наявних та створення нових робочих місць. За допомогою Індексу ми напрацьовуємо шляхи зупинення кризових явищ в українській економіці, які супроводжуються закриттям або призупиненням роботи підприємств, скороченням працівників і надходжень до бюджетів різних рівнів. Пройти опитування «Індекс впевненості бізнесу», можна за посиланням:

Пройти опитування


ОПИТУВАННЯ від ЕКА

ОПИТУВАННЯ від ЕКА

Команда Експортно-кредитного агентства проводить опитування серед експортерів для прийняття управлінських рішень з метою планування асортименту та обсягу надання послуг Товариства у другому півріччі 2021 року та 2022 рік. В рамках дії Меморандуму між ФРУ та ЕКА пропонуємо нашим членам долучитися до опитування та відповісти на ряд питань Агентства. Метою проведення опитування є вивчення реальних потреб щодо державної фінансової підтримки експортерів (дійсних чи потенційних).

Пройти опитування


Актуальність професійних стандартів та підтвердження кваліфікації кадрів

Актуальність професійних стандартів та підтвердження кваліфікації кадрів

З метою визначення потреб роботодавців у розробці професійних стандартів та підтвердженні кваліфікації кадрів пропонуємо приділити 3 хвилини свого часу та ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ Федерації роботодавців України «Актуальність професійних стандартів та підтвердження кваліфікації кадрів», перейшовши за посиланням:

Пройти опитування


ПОТРЕБИ РОБОТОДАВЦІВ У ПІДГОТОВЦІ КАДРІВ

ПОТРЕБИ РОБОТОДАВЦІВ У ПІДГОТОВЦІ КАДРІВ

Метою опитування є

визначення потреб роботодавців України у підготовці (навчанні) та розвитку кадрів.

Пройти опитування