Відбулась зустріч генерального директора ФРУ Руслана Іллічова та представників компаній-членів Комітету Федерації з надрокористування з головою Державної служби геології та надр України Романом Опімахом.

Провели робочу зустріч з Олександром Скічко – Головою підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, його колегами, представниками провідних підприємств вагонобудівної галузі та суміжних підприємств (зокрема, Крюківського вагобудівного заводу, «Дніпровагонмашу», «ТАС- ЛОГІСТІК» та ін.) та директорів профільних департаментів «Укрзалізниці».

Декілька днів тому в логістичній галузі сталась надзвичайна подія. «Укрзалізниця», ігноруючи урядову заборону на ввезення вагонів з території Російської Федерації, фактично дала дозвіл на імпорт металобрухту у вигляді виведених з експлуатації вагонів, а також сприяє подовженню терміну їхньої дії на території України. Наслідком стануть не лише підвищення ризиків для вантажовласників, руйнування колії, але й катастрофічні перспективи для вагонобудівників, які змушені зупинити заводи, а також для інвесторів, які вкладали кошти у придбання нових вагонів.

Експерти ФРУ взяли участь в обговоренні концептуальних засад щодо створення єдиного правоохоронного органу з протидії злочинності в сфері економіки.

Міжнародні перевезення - важливий напрям розбудови логістичної системи України. Цей вид перевезень не тільки зможе допомогти АТ «Укрзалізниця» та її клієнтам диверсифікувати логістику, але і стане драйвером економічного розвитку.

Федерація роботодавців послідовно рухається у напрямку реального створення робочих місць. Учора зібрали у ФРУ найбільших виробників вагонобудівної галузі: ПрАТ «Азовмаш», ПрАТ «Крюківский ВБЗ», Группа компаній «АУРУМ», ДМЗ «Карпати», ТОВ «Перша логістична компанія», ТОВ «ТАС логістик», ТДВ «Попаснянський ВРЗ», ПАТ «Дніпровагонмаш», корпорація «УкрІннМаш», АТ «У.П.Е.К» та представників АТ «Укрзалізниця». Тема надважлива – оновлення вагонного рухомого складу та розвиток вагонобудівної галузі України.

26 травня відбулося онлайн засідання Комітету Федерації з надрокористування за участі Голови Державної служби геології та надр України Романа Опімаха.

12 березня на Волині відбулося виїзне засідання Експортного комітету ФРУ. Приймали його наші друзі, колеги та партнери – "Модерн Експо". Керівником Комітету є Петро Пилипюк, гендиректор компанії - лідера на міжнародному ринку обладнання для рітейлу, Голова Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців, член Президії Ради ФРУ.

У Федерації відбулося засідання Комітету транспорту та логістики щодо реалізації програми імпортозаміщення АТ «Укрзалізниця».

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019