Сьогодні на засіданні комітету екології та розвитку зеленої економіки було презентовано Візію бізнесу стосовно основних законодавчих ініціатив та політик у сфері навколишнього природного середовища, клімату і зменшення викидів парникових газів.

22 липня відбулось чергове засідання Комітету екології та розвитку зеленої економіки Федерації роботодавців України, на якому обговорювались результати розгляду Верховною Радою України на позачерговому засіданні низки законопроєктів у сфері охорони навколишнього природного середовища, скорочення викидів забруднюючих речовин тощо.

Сьогодні відбулося перше засідання Комітету екології та розвитку зеленої економіки ФРУ. Цей напрямок є вкрай актуальним для наших членів, зазначив, відкриваючи засідання, гендиректор Федерації роботодавців Руслан Іллічов. Адже ми представляємо саме промислові підприємства.

Підкомітет ФРУ з Торгівельної політики, захисту внутрішнього ринку та захисту конкуренції провів семінар про заходи торговельного захисту «Як захистити вітчизняних виробників від недобросовісного імпорту».

Відбулась зустріч генерального директора ФРУ Руслана Іллічова та представників компаній-членів Комітету Федерації з надрокористування з головою Державної служби геології та надр України Романом Опімахом.

Провели робочу зустріч з Олександром Скічко – Головою підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, його колегами, представниками провідних підприємств вагонобудівної галузі та суміжних підприємств (зокрема, Крюківського вагобудівного заводу, «Дніпровагонмашу», «ТАС- ЛОГІСТІК» та ін.) та директорів профільних департаментів «Укрзалізниці».

Декілька днів тому в логістичній галузі сталась надзвичайна подія. «Укрзалізниця», ігноруючи урядову заборону на ввезення вагонів з території Російської Федерації, фактично дала дозвіл на імпорт металобрухту у вигляді виведених з експлуатації вагонів, а також сприяє подовженню терміну їхньої дії на території України. Наслідком стануть не лише підвищення ризиків для вантажовласників, руйнування колії, але й катастрофічні перспективи для вагонобудівників, які змушені зупинити заводи, а також для інвесторів, які вкладали кошти у придбання нових вагонів.

Експерти ФРУ взяли участь в обговоренні концептуальних засад щодо створення єдиного правоохоронного органу з протидії злочинності в сфері економіки.

Міжнародні перевезення - важливий напрям розбудови логістичної системи України. Цей вид перевезень не тільки зможе допомогти АТ «Укрзалізниця» та її клієнтам диверсифікувати логістику, але і стане драйвером економічного розвитку.