Вчора Парламент прийняв Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Протягом якого терміну після припинення дії воєнного стану підлягає уточненню податковий кредит, задекларований платниками під час його дії?

Закон України від 24.03.2022 №2142-ІХ визначає низку спрощень під час ввезення товарів на митну територію України.

Про загрози Федерація роботодавців України попереджала ще восени за результатами дослідження ситуації у промислових компаніях. Вони показали, що за рекордної ціни на газ 9 з 10 українських підприємств стануть збитковими. Кожне 2-ге скоротить виробництво або й зовсім його зупинить.

2021 рік вкотре продемонстрував, що однією з величезних перепон для подальшого зростання українського експорту є транзитні обмеження, які вже декілька років поспіль застосовує Польща. Зокрема, заступник міністра інфраструктури Мустафа-Масі Наєм охарактеризував ситуацію так: "Цього року ми вперше не отримали від Польщі жодного додаткового дозволу, і це в ситуації, коли станом на вересень у нас залишилося лише близько 7 тисяч невикористаних дозволів, а у жовтні квота була вичерпана повністю". За цим стоїть недоотримана експортна валютна виручка в 1 млрд. євро за минулий рік!!!