Шановні друзі та колеги! Маємо дуже позитивну новину внаслідок нашої спільної роботи.

Верховна Рада прийняла в цілому компромісний законопроект 5425-д, який повертає ставку ПДВ 20% на низку товарів сільськогосподарської сировини, на чому ми з вами послідовно наполягали.

"Міжнародна торгівля – це дорога з двостороннім рухом", - зазначив Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник під час презентації дослідження «Стратегічні орієнтири поглиблення торговельно-економічних відносин України з країнами ЄС в умовах дії Угоди про асоціацію», виконаного на замовлення ФРУ

3 лютого Верховна Рада України прийняла рішення, яким, серед інших, доручила Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо прискорення розробки та внесення змін до відповідних нормативно-правових актів з метою впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності, а також забезпечити його повноцінне функціонування.

Направленный на развитие отечественного машиностроения закон о локализации готов ко второму чтению. Требования к локализации сделаны более мягкими и плавными, что, по мнению разработчиков документа, позитивно скажется на практической реализации заложенных норм. Экономический эффект детально просчитан и дело остается лишь за депутатами, которые будут рассматривать законопроект, возможно, уже на этой неделе.

Таке рішення сьогодні підтримали 12 членів Комітету. До другого читання документ доопрацювали з урахуванням консультацій, зокрема запропоновано:

Проект Закону про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2 передбачає наступні форми соціальної підтримки під час запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів через коронавірус SARS-CoV-2 (№4429):

У Верховній Раді до другого читання готується законопроект №3739 про локалізацію, співавтором якого я є. Законопроект пропонує просту річ: якщо держава купує певні товари, вона має вимагати наявність місцевої складової: тобто хоча б частина цього товару має бути вироблена в Україні. Тоді українські підприємства матимуть замовлення, а українці – роботу.

Сьогодні КМУ прийняв проект постанови, яка затверджує порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою "пакунок малюка" та порядок використання для цього бюджетних коштів.

28 жовтня 2020 року в режимі on-line відбувся Форум громадянського суспільства у рамках проведення засідання Підкомітету "Торгівля, сталий розвиток", який моніторить виконання Глави 13 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019