3 лютого Верховна Рада України прийняла рішення, яким, серед інших, доручила Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо прискорення розробки та внесення змін до відповідних нормативно-правових актів з метою впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності, а також забезпечити його повноцінне функціонування.

Направленный на развитие отечественного машиностроения закон о локализации готов ко второму чтению. Требования к локализации сделаны более мягкими и плавными, что, по мнению разработчиков документа, позитивно скажется на практической реализации заложенных норм. Экономический эффект детально просчитан и дело остается лишь за депутатами, которые будут рассматривать законопроект, возможно, уже на этой неделе.

Таке рішення сьогодні підтримали 12 членів Комітету. До другого читання документ доопрацювали з урахуванням консультацій, зокрема запропоновано:

Проект Закону про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2 передбачає наступні форми соціальної підтримки під час запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів через коронавірус SARS-CoV-2 (№4429):

У Верховній Раді до другого читання готується законопроект №3739 про локалізацію, співавтором якого я є. Законопроект пропонує просту річ: якщо держава купує певні товари, вона має вимагати наявність місцевої складової: тобто хоча б частина цього товару має бути вироблена в Україні. Тоді українські підприємства матимуть замовлення, а українці – роботу.

Сьогодні КМУ прийняв проект постанови, яка затверджує порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою "пакунок малюка" та порядок використання для цього бюджетних коштів.

28 жовтня 2020 року в режимі on-line відбувся Форум громадянського суспільства у рамках проведення засідання Підкомітету "Торгівля, сталий розвиток", який моніторить виконання Глави 13 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

В рамках реалізації бюджетної програми «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» Мінекономіки розширило перелік української сільгосптехніки, вартість якої компенсується.

Незважаючи на коронавірусну кризу та скорочення держфінансування, нам вдалося зберегти часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019