Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення Головам обласних та Київської держадміністрацій, Державної податкової служби, Державної фіскальної служби, Національної поліції України, Державної прикордонної служби, Державної служби з питань праці, Державної екологічної інспекції, Державної інспекції архітектури і містобудування, Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, Антимонопольного комітету і Міністру юстиції України активізувати діяльність міжвідомчих регіональних робочих груп для проведення заходів по боротьбі з нелегальними обігом і роздрібною торгівлею палива в Україні.

Команда Експортно-кредитного агентства проводить опитування серед експортерів для прийняття управлінських рішень з метою планування асортименту та обсягу надання послуг Товариства у другому півріччі 2021 року та 2022 рік.

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine проводять в Україні з 2016 року, Генеральним партнером із моменту заснування конкурсу є група "Метінвест".

Експорт сталевого брухту з України зростає загрозливими темпами. За даними Держмитниці, протягом січня-липня він збільшився майже в 20 разів у порівнянні з торішнім періодом.

29 липня 2021 р. на сайті Світової Організації Торгівлі було опубліковано Звіт Генерального директора СОТ про тенденції у міжнародній торгівлі за період жовтень 2020 р. – травень 2021 р. (REPORT OF THE TPRB FROM THE DIRECTOR-GENERAL ON TRADE-RELATED DEVELOPMENTS).

Шановні друзі та колеги! Маємо дуже позитивну новину внаслідок нашої спільної роботи.

Верховна Рада прийняла в цілому компромісний законопроект 5425-д, який повертає ставку ПДВ 20% на низку товарів сільськогосподарської сировини, на чому ми з вами послідовно наполягали.

"Міжнародна торгівля – це дорога з двостороннім рухом", - зазначив Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник під час презентації дослідження «Стратегічні орієнтири поглиблення торговельно-економічних відносин України з країнами ЄС в умовах дії Угоди про асоціацію», виконаного на замовлення ФРУ

3 лютого Верховна Рада України прийняла рішення, яким, серед інших, доручила Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо прискорення розробки та внесення змін до відповідних нормативно-правових актів з метою впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності, а також забезпечити його повноцінне функціонування.

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019