Понад 66 тисяч українців пройшли опитування Комітету ВР з питань соціальної політики щодо застосування норм Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу” від 4 лютого 2021 року № 1213-IX.

Дія Угоди про лібералізацію вантажних автоперевезень пролонгована до 30 червня 2024 року. Документ, який був підписаний у червні 2022 року, скасував необхідність отримання українськими перевізниками відповідних дозволів для здійснення двосторонніх та транзитних перевезень в держави ЄС.

ФРУ вітає пропозицію Європейської Комісії продовжити ще на рік скасування імпортних мит, квот і заходів торгового захисту на український експорт до Європейського Союзу.

Сьогодні Урядом прийнято новий Порядок бронювання військовозобов'язаних працівників та Критерії визначення підприємств, які є критично важливими для функціонування економіки в цілях бронювання.

Сьогоднi Комітет з питань податкової політики підтримав за основу законопроекти #8298 та #8299 щодо податкових пільг для промисловості.

23 грудня 2022 року постановою КМУ № 1428 внесено зміни до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (https://www.kmu.gov.ua/).

Федерацією роботодавців неодноразово підіймалось перед Урядом та Верховною Радою питання формування єдиного для всіх переліку територій, де ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окуповані рф.

Минулого тижня парламент ухвалив в другому читанні давно очікуваний роботодавцями «малий кодекс про надра» – законопроект № 4187, який модернізує державне регулювання надрокористування.

Кабінет міністрів затвердив умови нової програми пільгових кредитів для малого та середнього бізнесу на відновлення частково або повністю зруйнованих внаслідок бойових дій виробничих потужностей.