Минулого тижня парламент ухвалив в другому читанні давно очікуваний роботодавцями «малий кодекс про надра» – законопроект № 4187, який модернізує державне регулювання надрокористування.

Кабінет міністрів затвердив умови нової програми пільгових кредитів для малого та середнього бізнесу на відновлення частково або повністю зруйнованих внаслідок бойових дій виробничих потужностей.

Участь у виставках внесено до переліку робіт та послуг, за операціями з імпорту яких Національному банку рекомендовано забезпечити здійснення переказів. Відповідне рішення Уряд.

Сьогодні відбулась нарада під головуванням заступника Міністра економіки України Ігоря Фоменка з бізнес асоціаціями з обговорення питань запуску програми Є-відрядження та проблемних питань бронювання військовозобов’язаних працівників.

Сьогодні Верховною Радою України прийнято за основу проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час (р.№ 7687).

Кабінет Міністрів передбачив можливість подовження на два місяці чинних відстрочок від призову на військову службу для військовозобов’язаних під час мобілізації та на воєнний час. Відповідне рішення Уряд затвердив на засіданні 7 вересня.

Кабінет Міністрів України прийняв зміни до законодавства, важливі для відновлення та функціонування економіки у воєнний час в частині вдосконалення механізму бронювання військовозобов`язаних працівників та порядку перетину кордону незаброньованими працівниками підприємств в цілях короткострокових відряджень.

За період березень-червень загальний розмір допомоги на підтримку захисників України та потерпілих від війни наданої за сприяння мережі ОККО склав 65 мільйонів гривень. За один тільки червень обсяги такої допомоги зросли на 15 мільйонів гривень.