Учора народні депутати прийняли за основу із скороченим терміном підготовки законопроєкт №3774 від 02.07.2020 р. внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству.

Сьогодні Уряд нарешті прийняв постанову, на яку дуже чекали українські виробники засобів індивідуального захисту, про необхідність якої ФРУ та Громадська Спілка «БіоМедЗахист» неодноразово наголошували та направляли до керівництва країни відповідні звернення.

151 народний депутат направив депутатське звернення генеральному прокуророві Ірині Венедіктовій щодо безпрецедентної ситуації, яка загрожує знищенням тисяч робочих місць. Нагадаємо, нещодавно Федерація роботодавців звернулась до народних депутатів, голови та членів Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики щодо майже п’ятирічної війни чиновника з Групою компаній «Укрленфармінг».

Нагадуємо, що на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, діє програма часткового безробіття для підтримки виробничників, які вимушено зупинили (скоротили) виробництво продукції, у тому числі через карантин та скоротили робочий час для своїх працівників.

Анжела Махінова, партнер Sayenko Kharenko

25 листопада Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (Комісія) прийняла рішення про застосування спеціального мита у розмірі 16,08% щодо імпорту прутків походженням з Білорусі за результатами розслідування фактів дискримінаційних та недружніх дій з боку Білорусі

ФРУ закликає Президента та силовиків покласти край намаганням правоохоронців паралізувати роботу найбільшого виробника і експортера керамічної плитки. Вимагаємо припинити терор соціально відповідального бізнесу!

"Після масштабних пожеж на Луганщині Прем’єр-міністр України на прес-брифінгу 2 жовтня пообіцяв придбати 30 пожежних автівок для підрозділів ДСНС Луганської та Донецької областей.

Сьогодні в Українські новини відбулася спільна прес-конференція керівників вагонобудівних підприємств, логістичних компаній і компаній перевізників.