Щойно парламент нарешті прийняв законопроект, який позбавляє органи місцевого самоврядування (ОМС) контрольних функцій та функцій накладення штрафних санкцій при здійсненні контролю за дотриманням законодавства про працю. Йдеться про законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення» (№ 0958).

Зустрілися з Головою Фонду державного майна України Дмитром Сенниченком. Говорили про те, як нам спільно розвивати українську промисловість та економіку.

Про те, як зробити процес приватизації ефективним не лише з точки зору надходжень до бюджету, а й про те, як через приватизацію підвищити завантаження вітчизняних підприємств та вартість активів, залучати великих інвесторів в Україну. І, звісно ж, створювати нові робочі місця та зберігати існуючі.

Тим більше, що сьогодні в управлінні ФДМУ знаходиться значна кількість підприємств, які є гордістю вітчизняної промисловості. Серед них «Турбоатом», Одеський припортовий завод та багато інших.

Одним із інструментів реалізації вказаних цілей ми, зокрема, бачимо, локалізацію виробництва продукції машинобудування в Україні.

До речі, Фонд державного майна - один з найбільших роботодавців країни. В числі компаній, якими управляє Фонд, - підприємства, на яких працює біля 50 тис співробітників.

І вони сплачують більше 3 млрд грн податків щорічно та майже 250 млн дивідендів до державного бюджету.

Тож нам точно по дорозі. В добру путь!

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив створити робочі групи на рівні кожної області із боротьби з нелегальним ринком нафтопродуктів, а також провести перевірки автозаправних станцій (АЗС), повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований

Аналітичний центр економіко-правових досліджень і прогнозування Федерації роботодавців України пропонує вашій увазі щотижневий огляд ситуації на ринку електроенергії в сегменті РДН в ОЕС України.

Федерація роботодавців вітає рішення Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики щодо поступового підвищення ставки акцизного податку на тютюновмісні вироби для електричного нагрівання (ТВЕН).

НКРЕКП розмістила для громадського обговорення проект постанови, відповідно до якого пропонується збільшити тариф на послуги з передачі електричної енергії ПрАТ «НЕК «Укренерго» з 293,93 грн/МВт∙год до 316,08 грн/МВт∙год. Постанова набере чинності з 01.04.2021.

25 лютого відбулася робоча зустріч керівництва Державної фіскальної служби України на чолі з Головою служби Вадимом Мельником з представниками провідних бізнес-об’єднань за участі Федерації роботодавців України щодо боротьби із нелегальним обігом алкогольних напоїв.

24 лютого Федерація взяла участь у зустрічі керівництва Державної митної служби на чолі з головою Павлом Рябікіним з представниками провідних бізнес-об’єднаньУкраїни.

Днями ФРУ звернулася до Державної податкової служби із листом, в якому висловлено занепокоєння процесами, що відбуваються на ринку нафтопродуктів. Зокрема, тінізацією цього ринку – незаконним ввезенням нафтопродуктів на митну територію України без належного митного оформлення, тіньовим виробництвом пального, а також торгівлі пальним з грубими порушеннями законодавства.

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019