Відновлення українських міст, будівництво потребує впровадження сучасних технологій. Щодо важливості енергоефективних підходів будівництва дізналися в ході вебінару від президента Спілки покрівельників Латвії, члена Ради Міжнародної Федерації покрівельників Армандса Лієде.

За ініціативи Федерації Роботодавців України, Державної служби України з питань праці 23 березня був проведений черговий тематичний тренінг з імітацією реальних дій на при проведенні робіт з використанням навантажувачів (штабелеукладачів).
Цього разу тренінг проводився на виробничому об’єкті Фармацевтичного підприємства ТДВ "ІНТЕРХІМ" (Inerchem) (м. Одеса). Також участь у тренінгу взяли фахівці АТ «Одеський припортовий завод».

Співпраця освітніх майданчиків в сфері енергоефективного будівництва та роботодавців – це запорука успішного відновлення та подальшого зеленого курсу життя нашої країни.

Для швидкого відновлення України необхідні працівники з професійними навичками та знаннями. Це пріоритет. Саме це було зазначено Федерацією роботодавців України під час Запорізького регіонального круглого столу «Співпраця бізнесу і закладів ПТО Запорізької області у воєнний та повоєнний час: драйвери та передумови успіху».

За ініціативи Федерації роботодавців України та Державна служба України з питань праці 15 березня ц.р. на базі підприємства СП ТОВ «Модерн-Експо» було проведено навчальний тренінг з безпечного виконання робіт на висоті та базовим навиках промислового альпінізму.

Провели вебінар-нараду щодо навчальних програм для персоналу компаній з напрямку енергоефективних технологій за участі представників GIZ, Державного центру зайнятості та центрів професійно-технічної освіти ДСЗ.

Федерація роботодавців України продовжує роботу в напрямку створення умов для формування та розвитку спільноти наставників українських компаній.

Понад 115 учасників взяли участь у вебінарі «Відповідність сучасної вищої освіти вимогам ринку праці – важливість професійно-кваліфікаційних вимог», який провела Федерація роботодавців України за сприяння Освітнього центру економіки землі Мекленбург-Передня Померанія в рамках серії вебінарів за напрямком «Професійне навчання та розвиток людського капіталу».