Цього тижня активно та плідно попрацювали у ФРУ з нашим колегою – старшим консультантом Конфедерації промисловості Данії (DI) паном Пітером Хелком. Обговорили роботу в рамках нашого спільного поточного базового проекту - Угоди про співпрацю між Федерацією роботодавців України та DI.

Законопроект №5600 - це зашморг для українського бізнесу і його прийняття у поточному вигляді завдасть шкоди окремим галузям та економіці в цілому. Коментар гендиректора ФРУ Руслан Іллічов.

В Україні розпочнуть визнавати результати неформального та інформального (самоосвіта) навчання і на їх базі присвоювати професійні кваліфікації. Роботодавці давно цього прагнули.

Учора разом із нашими колегами з профспілок, Уряду, експертами з інших країн під час Міжнародної конференції «Подальший розвиток соціального діалогу як ключовий елемент європейської інтеграції України» говорили про соціальний діалог.

Роботодавці обурені оприлюдненими намірами щодо прийняття проекту Закону №5600 у другому читанні за скороченою процедурою, яка не передбачена Регламентом Верховної Ради України.

"Ми зацікавлені, щоб усі наші членські організації, компанії, що входять до Федерації роботодавців України, мали стабільні замовлення, були конкурентними, зростали і забезпечували роботою українців.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019