10 лютого відновляться транзитні вантажоперевезення залізницею через українську територію до Польщі. Також польська сторона вперше за останні 7 років зобов’язалася суттєво збільшити кількість дозволів для українських автоперевізників. ФРУ вітає позитивні зрушення!

Днями Організація роботодавців Польщі відсвяткувала свій 30-річний ювілей. З цією датою наших польських колег привітав заступник Голови Ради Федерації роботодавців з міжнародних питань Олег Боярин.

Відбулася робоча зустріч роботодавців і профспілок з Директором Бюро Міжнародної організації праці (ILO) для країн Центральної і Східної Європи Маркусом Пілгрімом.

Делегати Федерації роботодавців України традиційно є «голосом» українського бізнесу на сесії Міжнародної конференції праці у Женеві, яку називають «всесвітнім парламентом праці».

Ключова мета співпраці - посилення ролі приватного сектору в створенні сприятливих умов для ведення бізнесу та представленні інтересів роботодавців на всіх рівнях.

209 років потрібні за нинішніх темпів для подолання ґендерного розриву в часі, що витрачається на неоплачувану роботу по догляду!