На найбільшій світовій рітейл виставці у Дюссельдорфі ми разом із представниками торговельних мереж, дипломатами, українськими виробниками провели презентацію успішної ініціативи провідного данського рітейлера з представлення українських товарів у європейській торгівельній мережі.

ФРУ вітає пропозицію Європейської Комісії продовжити ще на рік скасування імпортних мит, квот і заходів торгового захисту на український експорт до Європейського Союзу.

В рамках головування Федерації роботодавців в Українській стороні Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС директор департаменту ФРУ, Голова УС ПГС Олександр Яворський взяв участь у засіданні Комітету Східного сусідства Європейського економічного і соціального комітету.

Під час спеціальної сесії комітету, присвяченої Україні, голова Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, директор департаменту конкурентоспроможності бізнесу Федерації роботодавців Олександр Яворський висловив вдячність європейським партнерам за підтримку нашої країни, українських соціальних партнерів та громадянського суспільства.

Продовжуємо на практиці реалізовувати ініціативу «Купуй українське» та дякуємо іноземним партнерам, що її підтримують! Під час робочої поїздки до Данії відвідали головний офіс Coop Danmark. Компанія є провідним роздрібним продавцем споживчих товарів у Данії і має понад 1100 супермаркетів. Наприкінці 2022 на їх полицях з’явилися українські товари.