Механізми впливу

 

 • Міжнародна організація роботодавців

  ФРУ - єдине від України бізнес-об'єднання – повноправний член Міжнародної організації роботодавців, до якої входять об'єднання бізнесу з понад 150 країн світу. Федерація представляє інтереси українських роботодавців у цій організації. Партнерами МОР є Міжнародна організація праці, Світовий банк,СОТ, G20, МВФ та інші провідні міжнародні організації.
 • Міжнародна організація праці

  ФРУ - «голос» українського бізнесу на щорічній конференції Міжнародної організації праці. «Всесвітній парламент праці» об'єднує понад 5000 делегатів - представників урядів, роботодавців і профспілок - зі 187 держав-членів Міжнародної організації праці. Наша безпосередня участь у цих щорічних конференціях, дозволяє українським роботодавцям розробляти конвенції та рекомендації, а також встановлювати міжнародні стандарти у сфері праці, зайнятості, професійної підготовки, соціального забезпеченн
 • BUSINESSEUROPE

  Федерація роботодавців України співпрацює з найбільшою бізнес-асоціацією Європейського союзу BUSINESSEUROPE, в рамках укладеного між двома організаціями Меморандуму про порозуміння. Підписанням цього знакового документу бізнес Євросоюзу засвідчив свою готовність до спільних проектів з українським бізнесом, і висловив прагнення до постійних комунікацій на рівні організацій ділових кіл. На сьогоднішній день BUSINESSEUROPE представляє 20 млн. дрібних, середніх та великих компаній, об'єднаних в 39 національних асоціацій бізнесу з 34 різних країн ЄС, Європейської економічної зони, а також деяких країн Центральної та Східної Європи.
 • Міжнародна координаційна рада об’єднань роботодавців

  Федерація роботодавців України є членом Міжнародної координаційної ради об’єднань роботодавців (МКРОР). МКРОР є дорадчим органом об’єднань роботодавців низки країн Центральної і Східної Європи, Прибалтики та СНД. Така консолідація лідерів національних об’єднань роботодавців є свого роду дискусійним майданчиком, який сприяє активізації співпраці, успішному двосторонньому економічному партнерству та об’єднанню зусиль ділових кіл.
 • Чорноморсько-Каспійський бізнес

  Союз конфедерацій роботодавців країн регіону Чорного і Каспійського морів (BCB) – неурядова організація, що охоплює недержавні, національні, представницькі бізнес-асоціації країн, що належать до басейнів Чорного і Каспійського морів. Зараз до складу BCB входять 22 бізнес-організації із 17 країн. Федерація роботодавців України входить до складу BCB в якості спостерігача.
 • Організації роботодавців різних країн

  ФРУ має партнерські відносини з організаціями роботодавців різних країн світу. Нашими постійними партнерами є найбільш представницькі бізнес-об'єднання з Данії, Латвії, Естонії, Польщі, Чорногорії, Ізраїлю, Великобританії, Франції, Болгарії, Казахстану, Вірменії, Туреччини, Грузії, Китаю, Японії, Індії, Азербайджану, Росії і цей перелік не є вичерпним.

Міжнародні відносини