Механізми впливу

 

 • Міжнародна організація роботодавців

  ФРУ - єдине від України бізнес-об'єднання – повноправний член Міжнародної організації роботодавців, до якої входять об'єднання бізнесу з понад 150 країн світу.

  Федерація представляє інтереси українських роботодавців у цій організації.

  Партнерами МОР є Міжнародна організація праці, Світовий банк,СОТ, G20, МВФ та інші провідні міжнародні організації.

 • Міжнародна організація праці

  ФРУ - «голос» українського бізнесу на щорічній конференції Міжнародної організації праці.

  «Всесвітній парламент праці» об'єднує понад 5000 делегатів - представників урядів, роботодавців і профспілок - зі 187 держав-членів Міжнародної організації праці.

  Наша безпосередня участь у цих щорічних конференціях, дозволяє українським роботодавцям розробляти конвенції та рекомендації, а також встановлювати міжнародні стандарти у сфері праці, зайнятості, професійної підготовки, соціального забезпеченн.

 • BUSINESSEUROPE

  Федерація роботодавців України співпрацює з найбільшою бізнес-асоціацією Європейського союзу BUSINESSEUROPE, в рамках укладеного між двома організаціями Меморандуму про порозуміння.

  Підписанням цього знакового документу бізнес Євросоюзу засвідчив свою готовність до спільних проектів з українським бізнесом, і висловив прагнення до постійних комунікацій на рівні організацій ділових кіл.

  На сьогоднішній день BUSINESSEUROPE представляє 20 млн. дрібних, середніх та великих компаній, об'єднаних в 39 національних асоціацій бізнесу з 34 різних країн ЄС, Європейської економічної зони, а також деяких країн Центральної та Східної Європи.

 • Міжнародна координаційна рада об’єднань роботодавців

  Федерація роботодавців України є членом Міжнародної координаційної ради об’єднань роботодавців (МКРОР).

  МКРОР є дорадчим органом об’єднань роботодавців низки країн Центральної і Східної Європи, Прибалтики та СНД.

  Така консолідація лідерів національних об’єднань роботодавців є свого роду дискусійним майданчиком, який сприяє активізації співпраці, успішному двосторонньому економічному партнерству та об’єднанню зусиль ділових кіл.

 • Чорноморсько-Каспійський бізнес

  Союз конфедерацій роботодавців країн регіону Чорного і Каспійського морів (BCB) – неурядова організація, що охоплює недержавні, національні, представницькі бізнес-асоціації країн, що належать до басейнів Чорного і Каспійського морів.

  Зараз до складу BCB входять 22 бізнес-організації із 17 країн. Федерація роботодавців України входить до складу BCB в якості спостерігача.

 • Організації роботодавців різних країн

  ФРУ має партнерські відносини з організаціями роботодавців різних країн світу.

  Нашими постійними партнерами є найбільш представницькі бізнес-об'єднання з Данії, Латвії, Естонії, Польщі, Чорногорії, Ізраїлю, Великобританії, Франції, Болгарії, Казахстану, Вірменії, Туреччини, Грузії, Китаю, Японії, Індії, Азербайджану, Росії і цей перелік не є вичерпним.

  З серпня до кінця листопада 2022 року ФРУ у співпраці з LDDK (Конфедерація роботодавців Латвії) реалізує проект співробітництва з МЗС Латвійської Республіки «Підтримка організацій роботодавців для відновлення та Зростання України» з метою підтримки відновлення Української Держави та розвитку бізнесу в ній.

 • EU Transparency Register

  ФРУ долучилася до реєстру Transparency Register.

  Включення в Реєстр – свідчення того, що організація декларує максимальну прозорість своєї діяльності, представляючи інтереси компаній-учасників у відносинах з європейськими інституціями – Радою Європи, Європейським Парламентом, Європейською Комісією.

  European Transparency Register: 3978240953-79

Міжнародні відносини