Перший в Україні кейс використання зеленої енергії для виробництва скла - на Костопільському заводі скловиробів розпочали будівництво власної сонячної електростанції на 2 МВт.

Гірничо-металургійний бізнес одним із перших в Україні заговорив про необхідність відмови від застарілих кваліфікаційних характеристик і перехід на сучасні професійні стандарти. Так, компанія SCM ініціювала проєкт «Паспорт професії». Його підтримала Британська Рада, а також Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Серед головних завдань проекту – чітко сформулювати вимоги, бачення роботодавців до кваліфікації фахівців різних професій.

Група Метінвест готова долучитися до «зеленого» переходу Європи. Про декарбонізацію, відбудову України, виклики війни, бізнес-інтереси в Європі розповів генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков на конференції Made in Steel 10 травня в Мілані.

"Для Астарти підтримка малого та середнього бізнесу - це продовження нашої філософії, наших зусиль по створенню екосистеми прозорого відповідального бізнесу, який працює на принципах сталого розвитку і партнерства з громадами та бізнесами, які існують в цих громадах.

ТОВ «КИЇВГУМА» приєдналася до родини ФРУ у 2021 році. Вже 7 років підприємство виробляє засоби тактичної медицини та є офіційним постачальником аптечок на замовлення Міноборони України. За цей час компанія випустила понад 350 000 аптечок.

Генеральний директор Компанії Пожмашина Олег Авер"янов  в ефірі Еспресо.TV розповів про можливості українських підприємств у забезпеченні держави спеціальною технікою для розмінування.

Роботодавці багато років інвестують у професійну освіту і відмічають відкритість системи до змін. Щоб закріпити позитивні напрацювання останніх років, потрібно якнайшвидше прийняти новий галузевий закон "Про професійну освіту".

«Коли минулого року росія вторглася в Україну, її горілку швидко зняли з полиць у всьому світі. Це була можливість для конкуруючих українських брендів зайняти їх місце.

Локалізація в дії. На Кіровоградщині відвідали нове виробництво сімейства екскаваторів-навантажувачів ELEX. Дякуємо інвестору за те, що в складний військовий час фактично на місці напівзруйнованих будівель стоїть новий красень завод, який може виготовляти сотні потужних сучасних екскаваторів-навантажувачів, які за своїми якісними характеристиками не поступаються відомому бренду JCB.