Українська гірничо-металургійна група "Метінвест" за 15 років з моменту свого створення інвестувала 180 млн грн в сферу освіти. Зокрема, компанія підтримувала проєкти щодо впровадження 57 професійних і 50 освітніх стандартів.

Своєю головною метою він визначив прагнення зробити регіональну федерацію роботодавців найпотужнішим представником Чернігівщини на рівні держави.

Напередодні 30-ї річниці Незалежності країни в Черкаській області відкрили арт-об'єкт «Серце України», виконаний із української сталі. Унікальний арт-об’єкт з’явився завдяки меценатам.

28 липня відбулася зустріч голови Федерації роботодавців Закарпаття Володимира Панова з директором Державного навчального закладу "Ужгородський центр професійно-технічної освіти" Сергієм Тимко.

Минулого тижня у Києві пройшла 33-тя Міжнародна агропромислова виставка АГРО-2021, яка вкотре довела, що українські виробники техніки і обладнання для АПК випускають передові, сучасні, високотехнологічні і складні машини, в які інвестовано і досвід світових лідерів.

33-тя Міжнародна агропромислова виставка АГРО-2021, що стартувала 08 червня у Києві, вкотре доводить, що українські виробники техніки і обладнання для АПК випускають передові, сучасні, високотехнологічні і складні машини, в які інвестовано і досвід світових лідерів.

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019