В Україні запрацює Реєстр кваліфікацій. Він стане інформаційною платформою для майбутніх кваліфікаційних центрів, на необхідності створення яких послідовно наполягала ФРУ.

Обговорення «ресурсного» законопроекту в Федерації проходило вже на стадії підготовки його Мінфіном, за результатами якого деякі норми не увійшли в зареєстрований законопроект Кабінету Міністрів України № 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

Під час перебування на львівському «Електроні» Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, народні депутати та представники місцевої влади взяли участь у круглому столі з представниками Федерації на тему «Промисловість як драйвер зростання економіки та створення нових робочих місць».

Минулого тижня у Києві пройшла 33-тя Міжнародна агропромислова виставка АГРО-2021, яка вкотре довела, що українські виробники техніки і обладнання для АПК випускають передові, сучасні, високотехнологічні і складні машини, в які інвестовано і досвід світових лідерів.