Вдбулась зустріч бізнес активу ФРУ з керівництвом департаменту безпеки і оборони Мінекономіки з обговорення питань застосування нового порядку бронювання та критеріїв належності підприємств до критично важливих для економіки в цілях бронювання. У ній взяли участь близько 140 представників компаній та об'єднань, що є членами ФРУ.

Під час спеціальної сесії комітету, присвяченої Україні, голова Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, директор департаменту конкурентоспроможності бізнесу Федерації роботодавців Олександр Яворський висловив вдячність європейським партнерам за підтримку нашої країни, українських соціальних партнерів та громадянського суспільства.

Наші навіть під час війни продовжують розвивати виробництво, залучати інвесторів та тримати економічний фронт. У Текстиль-Контакт розробили та продвигають три великі інвестпроекти - швейний, текстильний та девелоперський, який відродить в Україні цілу галузь - коноплярство. А ще нещодавно відкрили своє перше представництво в ЄС!

Завершуємо дуже плідний тиждень. В офісі МОП у Центральній і Східній Європі в Будапешті зустрілися з нашими давніми друзями та партнерами з Міжнародної організації праці - International Labour Organization.

Сьогодні Урядом прийнято новий Порядок бронювання військовозобов'язаних працівників та Критерії визначення підприємств, які є критично важливими для функціонування економіки в цілях бронювання.