Сьогодні в Україні налічується вже більш ніж 51 млн абонентів різних мобільних операторів. Рівень проникнення мобільного зв'язку - близько 108%. Кількість абонентів збільшилась більш ніж в 1000 разів у порівнянні з 1997 роком.

"Пакунок малюка повертається. Депутати Верховної Ради вирішили, що українським матусям треба повернути "бебі бокси". Нагадаємо, їх замінили на грошову компенсацію, яку зараз і отримують сім'ї.

28 жовтня 2020 року в режимі on-line відбувся Форум громадянського суспільства у рамках проведення засідання Підкомітету "Торгівля, сталий розвиток", який моніторить виконання Глави 13 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

27 жовтня у ФРУ відбувся Круглий стіл та тему «Відновлення видачі натуральної допомоги «Пакунок малюка» за участі народних депутатів, представників Кабінету міністрів України, ЮНОПС (Управління ООН з обслуговування проєктів), підприємців та представників ЗМІ.

ЗТР приєднується до ініціативи щодо підтримки законопроекту № 3739 про локалізацію виробництва при державних закупівлях. ПрАТ "Запоріжтрансформатор" – підприємство у Запоріжжі, яке виробляє трансформатори та шунтуючі реактори. Споживачами продукції ЗТР є електрогенеруючі компанії та оператори електромереж. Має близько 1200 працівників.