Сьогодні під час Міжнародного форуму «ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ: БЕЗПЕКА. ВІДНОВЛЕННЯ. ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ» разом із Юрієм Баланюком – Головою Національного агентства кваліфікацій, Олександром Шубіним – заступником Голови Федерації професійних спілок України та іншими поважними експертами взяли участь у вступній панелі: «Якість людського капіталу – нові виклики та нові завдання».

«Наставництво як невід’ємна частина дуальної форми здобуття освіти» стало темою четвертого засідання Студентського Клубу, організованого 02 грудня в межах проекту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проекту USAID «Економічна підтримка України».

Саме про потреби молоді говорили 6 грудня під час вебінару для працюючих студентів закладів вищої освіти «Про дискримінацію від «А» до «Я», якій був організований профспілкою працівників освіти і науки України в рамках інформаційно-просвітницького проєкту*.

У продовження нашої роботи з вирішення проблеми безпідставного блокування податкових накладних/розрахунків коригування (ПН/РК) відповідно до жовтневих змін до постанови КМУ № 1165, наші податкові експерти взяли участь у онлайн-нараді в Комітеті ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики щодо обговорення змін до постанови.

5 грудня мільйони українців, у тому числі охоплені жахом діти, ховалися в бомбосховищах, коли над ними знову прогриміли російські ракети. Це був п’ятнадцятий раз з початку жовтня, коли українські міста та цивільна енергетична інфраструктура зазнали атаки.

Минулого тижня парламент ухвалив в другому читанні давно очікуваний роботодавцями «малий кодекс про надра» – законопроект № 4187, який модернізує державне регулювання надрокористування.