Перший в Україні кейс використання зеленої енергії для виробництва скла - на Костопільському заводі скловиробів розпочали будівництво власної сонячної електростанції на 2 МВт.

Гірничо-металургійний бізнес одним із перших в Україні заговорив про необхідність відмови від застарілих кваліфікаційних характеристик і перехід на сучасні професійні стандарти. Так, компанія SCM ініціювала проєкт «Паспорт професії». Його підтримала Британська Рада, а також Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Серед головних завдань проекту – чітко сформулювати вимоги, бачення роботодавців до кваліфікації фахівців різних професій.

У зв’язку із прийняттям Верховною Радою України у першому читанні законопроекту №8401 від 31.01.2023 р. звернулися до профільного Комітету парламенту із проханням врахувати низку зауважень роботодавців при підготовці проекту до другого читання.

На ITM INDUSTRY EUROPE - одній з провідних промислових виставок Європи – представлені пропозиції світової промисловості, чиї продукти та послуги відповідають Четвертій промисловій революції.

Конфедерація промисловості Данії - Dansk Industri - DI та Федерація роботодавців України створюють Дансько-Українську ділову раду. Про це було оголошено під час Українського інвестиційного форуму в Копенгагені.