Наші колеги з Конфедерації промисловості Данії (Dansk Industri) поділилися з нами надзвичайно важливим досвідом в частині декарбонізації.

Делегація Федерації роботодавців України минулого тижня працювала в Копенгагені разом із нашими друзями та партнерами з Конфедерації промисловості Данії та New Democracy Fund.

«Вартість життєвого циклу» – це спосіб розрахунку та порівняння реальної вартості тендерних пропозицій. Замість того, щоб зосередитись тільки на ціні закупівлі, ця концепція приймає до уваги інші витрати, які замовники будуть змушені понести.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

Федерація роботодавців України висловлює глибоке занепокоєння щодо критичних ризиків для розвитку бізнесу, інвестиційного клімату та економічного розвитку в цілому, пов’язаних із можливим поверненням до розгляду та прийняттям проєкту Закону № 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

Якщо запитати випускника датського профтеху, де він навчався, ви не почуєте назву учбового закладу. Вам скажуть: "Я вчився у Carlsberg, Novonordisk, Danfoss, Trundfos" - тобто назвуть реальну компанію, частиною якої він є і був весь час свого навчання.