Федерація роботодавців закликала Уряд скасувати прийняту сьогодні на позачерговому засіданні постанову про запровадження тимчасового державного регулювання цін на бензин і дизпаливо.

Маємо новину з дуже гарним потенціалом. Уряд України та Уряд Французької Республіки уклали низку рамкових угоди на загальну суму понад 1,3 млрд євро, які, зокрема, передбачають реалізацію проектів щодо:

Федерація роботодавців України вкрай стурбована ухваленням Урядом на своєму засіданні, що відбулося 12 травня, проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (далі – проект Закону).

Тарифна політика на ринках енергоносіїв постійно у фокусі уваги ФРУ. Зокрема, ми слідкуємо за коливаннями ціни на електричну енергію як товару та за зміною тарифів на її передачу та розподіл, напрацьовуємо шляхи для недопущення їх зростання. Важливою складовою собівартості для виробництва промисловими підприємствами кінцевих продуктів є вартість природного газу. Відтак зміни ціни, особливо в бік зростання, прямо впливає на конкурентоздатність цієї продукції.

На сьогоднішньому виїзному засіданні Уряд схвалив постанову Кабінету Міністрів України «Про утворення Бюро економічної безпеки України» - с одноденним доопрацюванням. Тим самим виконано норму Закону України №1150 від 28.01.2021 р. «Про Бюро економічної безпеки України» (набув чинності 21 березня ц.р.), що передбачає створення БЕБУ як центрального органу виконавчої влади, який виконувати правоохоронну, аналітичну, економічну, інформаційну та інші функції.