СПО роботодавців

СПО роботодавців

Спільний представницький орган сторони роботодавців на національному рівні

СПО – лідер громадської ділової думки України і вищий представницький орган всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців на національному рівні, утворений 7 липня 2009 року. Основна задача – представляти консолідовану думку українського бізнесу під час реалізації державної політики у соціально-трудовій та економічній сферах.

24 лютого 2017 року більшістю репрезентативних всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців на національному рівні підписано Угоду про утворення нового СПО роботодавців. Зазначений документ підписало вище керівництво Федерації роботодавців України та Об'єднання організацій роботодавців України. Підтримали Угоду 12 з 16 репрезентативних всеукраїнських галузевих об'єднань організацій роботодавців.

Головою СПО роботодавців було обрано Дмитра Олійника - голову найбільшого репрезентативного об'єднання роботодавців в Україні. Його першим заступником обрано Анатолія Кінаха - голову Об'єднання організації роботодавців України.

Посилення соціального діалогу, формування для участі в ньому єдиного голосу бізнесу, встановлення між роботодавцями скоординованих і погоджених взаємовідносин, спрямованих на реалізацію їх прав у соціально-економічній політиці держави - на це спрямована діяльність Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні.

СПО роботодавців є підписантом Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців та всеукраїнськими профспілками на 2016-2017 роки та суб'єктом ведення переговорів із укладення Генеральної угоди на новий строк.

 

Секретаріат Спільного представницького органу сторони роботодавців розташований за адресою:
м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського,1.