Федерація роботодавців України
20 років разом!

20 років разом!Ми разом – і це головне!

Федерація роботодавців України – найбільш впливове та ефективне об’єднання українського бізнесу за всю історію існування нашої держави.

Заснована у 2002 році, Федерація 20 років успішно представляє та захищає інтереси представників бізнесу як в Україні, так і на міжнародному рівні.

ФРУ від сторони українських роботодавців підписує Генеральну угоду і бере активну участь у соціальному діалозі з Урядом та профспілками.

0
підприємств

ФРУ представляє інтереси близько 8500 підприємств

0
ВВП

Які у сукупності генерують 70% ВВП України

0
людей

І дають роботу близько 5 млн людей по всій країні

0
організацій

Об’єднуємо близько 140 організацій та асоційованих членів

ФРУ – голос українського бізнесу на світовій арені

Image
Image
Дмитро Олійник

Дмитро Олійник

Голова Ради ФРУ

Дорогі друзі!

Вітаю нас всіх із нашою спільною 20 річницею – 20-літтям ФРУ. Не так ми планували провести ювілейний рік. Але нам, як і всій нашій Україні, довелося кому зі зброєю в руках, а кому на не менш важкому та важливому економічному фронті, боронити нашу державу. Ми вкотре довели, що роботодавці, наша Федерація – це велика сила, здатна на великі справи.

Стоїмо пліч-о-пліч з народом, нашою армією, Урядом і країною. Зберігаємо робочі місця, виготовляємо продукцію, платимо податки, забезпечуємо продовольчу безпеку та багато інших важливих аспектів життя країни. І, звісно ж, як і всі 20 років, робимо все, щоб нашому бізнесу було легше працювати та розвиватися, щоб його голос чули в Україні та у всьому світі. А 20 річницю ФРУ ми обов’язково відсвяткуємо після нашої спільної Перемоги! Дякую кожному з вас за 20 років разом! Працюємо далі!


Руслан Іллічов

Руслан Іллічов

Генеральний директор ФРУ

Шановні друзі, однодумці, партнери!

Вітаю усіх з 20 річчям нашоі Федерації роботодавців Украіни. Дякую Вам за те, що ми разом працювали і будували нашу Федерацію ці десятиріччя. Пишаюся тим, що ми спільно створили потужну Родину бізнесу, яка визнана, як в Украіні, так і у світі.

Дякую Вам за вашу героічну боротьбу на економічному фронті за Незалежність нашоі Держави. Впевнений - разом переможемо! І обов'язково побудуємо нову сучасну і економічно потужну краіну.

Зі святом, моя велика Родина Федераціі роботодавців Украіни!

Наші ключові ініціативи

Image
Маніфест роботодавців

Маніфест роботодавців України – є нашою відповіддю на питання що і, найголовніше, як робити, щоб змінити ситуацію в країні!

Локалізація

Має на меті модернізацію та забезпечення сталого розвитку виробничо-експортного потенціалу промислового сектору національної економіки, збереження існуючих і створення нових робочих місць.

Image
Image
План модернізації України

Це план реформ, який підготувала Федерація роботодавців України за участю профспілок, провідних українських та іноземних науковців і експертів

Кліматична платформа

Майданчик для захисту економічних інтересів підприємств під час зеленого переходу

Image
Image
Рекомендації роботодавців для Уряду

Прагнемо формування державної політики, спрямованої на побудову майбутнього України, як сучасної, економічно розвиненою, інноваційної промислової країни.

Центр компетенцій та розвитку людського капіталу

Платформа для надання компаніям навчальних, інформаційних сервісів та супроводу діяльності з метою задоволення потреб у кваліфікованих кадрах.

Image
Image

ФРУ від початку війни

Минуло вже понад 6 місяці як кожен з нас на своєму фронті захищає країну та докладає зусиль задля наближення Перемоги. Стоїмо пліч-о-пліч з народом, нашими захисниками, урядом, країною у боротьбі проти ворога, що прийшов на нашу землю.

Ми допомогли сотням українських підприємств продовжити роботу та зберегти робочі місця.

Серед  наших ініціатив, реалізованих за цей період, зокрема:

Релокація бізнесу

Систематично допомагаємо підприємствам у переміщенні виробництв із регіонів, де велись бойові дії у більш безпечні, з метою збереження робочих місць та відновлення економіки.

Федерація роботодавців України бере активну участь у впровадженні Урядом програми РЕЛОКАЦІЇ БІЗНЕСУ.

Наші представники увійшли до складу відповідної міжвідомчої робочої групи і сприятимуть евакуації виробництв кожного учасника Федерації.

ФРУ:

- координує процес у міжвідомчій робочій групі та відстоює ваші інтереси при евакуації підприємства;

- забезпечує комунікацію з органами влади, територіальними об’єднаннями бізнесу західних регіонів у цьому процесі;

- допомагає знайти нову локацію для розміщення вашого бізнесу.

ФРУ

Найбільш впливове об'єднання українського бізнесу. Сьогодні ФРУ об'єднує близько 140 галузевих і територіальних організацій роботодавців, що представляють найбільш вагомі сектори економіки України

20 років разом!

Федерація роботодавців України

Ми разом – і це головне!

м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1; Приймальня: +38 (044) 251-70-10