Plan of modernization of Ukraine

X CONGRESS FEDERATION OF EMPLOYERS OF UKRAINE

The Key Ukrainian Business Forum will take place on December 2, 2015 in Kyiv.

The motto of the Congress of the Federation of Employers of Ukraine is: "Together we will revive Ukraine". The event will be focused on Ukrainian and European vision of options for Ukrainian economy to get out of a long-term crisis.

На з'їзді була представлена Програма модернізації України. План реформ підготувала Федерація роботодавців України за участю профспілок, провідних українських та іноземних науковців і експертів.

Документ складається з трьох частин:

  • Програми модернізації України на 20 років - бачення європейських та українських експертів реформ у семи сферах: протидія корупції, охорона здоров'я, економіка, оподаткування та фінанси, євроінтеграція, конституційне право та дотримання законів;
  • Цілей реформ на 10 років, які визначили роботодавці, профспілки, спільно з українськими вченими та Агентством модернізації України, в роботі якого взяли участь експерти з Австрії, Німеччини, Франції, Польщі, Великобританії, Швейцарії;
  • Плану модернізації України на найближчі 5 років, який склали українські роботодавці спільно з профспілками та провідними українськими науковцями. В Плані, зокрема, складений рейтинговий список із 200 перспективних товарних позицій, за якими спостерігається сталий приріст обсягів світової торгівлі і за якими Україна могла б бути конкурентною на світовому ринку.

 

Plan of modernization of Ukraine