17 січня Верховна Рада на пленарному засіданні відхилила законопроєкт №1208-2 від 18.09.2019 р. про Бюро фінансових розслідувань як такий, що не узгоджується з Конституцією та чинним законодавством України.

Сьогодні на засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку ПЕК, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності схвалено законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо завдань та повноважень комітету Верховної Ради України, до предмета відання якого віднесено питання забезпечення контролю за діяльністю державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, правоохоронних органів, правоохоронних органів спеціального призначення та розвідувальних органів».

У березні Верховна Рада планує розглянути законопроект № 9484 від 17.01.2019 р. про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та Кримінального кодексу України (щодо вдосконалення порядку застосування окремих заходів забезпечення кримінального провадження).