Досвід європейських країн свідчить - досягають успіху ті країни, де має місце постійний соціальний діалог, а соціально-економічна політика держави розробляється та погоджується спільно з роботодавцями й профспілками.

«Alstom готовий локалізувати в Україні до 35% виробництва і обслуговування. Це цілком законна вимога української влади, і ми вчинили відповідним чином", - заявив Міністр економіки, фінансів і відновлення Франції Брюно Ле Мер щодо локалізації виробництва електровозів «Альстом» в Україні.

В усьому світі формула економічного зростання та захисту робочих місць однакова. І в країнах ЄС, і в США, і в Африці… В її основі - захист власного ринку, публічних фінансів і стимулювання промисловості через локалізацію виробництва.

Україна готує міжурядову угоду з Південною Кореєю, яка передбачає отримання нових швидкісних електропоїздів Hyundai. Про це на форумі "Україна 30. Інфраструктура" повідомив міністр Владислав Криклій.

Передвиборчі обіцянки. Це словосполучення в Україні вже набуло негативної конотації. Мовляв, обіцянки-цяцянки. А от наші закордонні партнери вкотре демонструють, як розвинені країни та відповідальні демократичні політики виконують свої передвиборчі зобов’язання та захищають інтереси власної держави та її робочі місця.