Роботодавці з правильними цінностями об’єднуються головним пріоритетом – ЛЮДИ

Роботодавці з правильними цінностями об’єднуються головним пріоритетом – ЛЮДИ

Федерація роботодавців України з дня свого започаткування ставила головним пріоритетом людський капітал – ЛЮДЕЙ!

Саме про це говорив на відкритті другого сезону проєкту Open Agro University компанії Кернел.

Роботодавці є не просто тими хто постійно опікується питаннями освіти протягом всього життя, але й тими, хто постійно працює над змінами в країні в тому числі змінами до законодавства, щоб створити всі умови для молоді і не тільки просто вчитись, але й розвиватись протягом всього життя тим самим піднімаючи економіку країни.

За нашої підтримки та спільних зусиль з Міносвіті та Мінсоцполітики було започатковано проект Паспорт професій, щоб молодь і заклади освіти розуміли, кого саме і як необхідно готувати для сучасних професій в Україні.

Ми пролобіювали у законі про вищу освіту з проекту Паспорта професій - професійні стандарти, як орієнтири для абітурієнтів та студентів: що очікує роботодавець від них, яким може бути їх шлях в професії.

Наразі більше 200 професій пройшли через процес осучаснення і іновацій у професійних стандартах руками ФРУ.

Роботодавці є постійними членами Національної агенції з якості вищої освіти. Тому про якість освіти в Україні знаємо майже все і робимо все, щоб підняти її та дати нашим дітям найкраще.

Ми постійно рухали всю систему для створення механізмів для визнання неформальної освіти і саме тому сьогодні створено було Національне Агентство Кваліфікацій, в якому є наші представники, і, дякуючи цій спільній роботі, ми вже маємо біля

20 кваліфікаційних центрів по країні для підтвердження професійної кваліфікації, яка дозволяє дуже швидко підтвердити знання і навички та швидко стати до робочого місця кожній людині в країні. Вже біля 1000 людей пройшли через цю зовсім нову системо та стали до своїх нових робочих місць в Україні. Це стало особливо важливим під час війни, коли багато наших людей люди втратили все і робота стала для них оплотом стабільності.

З 2016 року Ми стали головним організатором разом з Міносвіти конкурсу для молоді WORLD SKILLS UUKRAINE для профорієнтації та задля того щоб створити сучасний простір для молоді України міжнародного рівня, де вони можуть показати свою майстерність перед роботодавцями, де ми розповідаємо історію успіхів наших переможців на всю країну.

Серед успішних проектів членів ФРУ у галузі освіти, зокрема

МЕТІНВЕСТ ПОЛІТЕХНІКА – перший в Україні недержавний гірничо-металургійний заклад вищої освіти

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

І ми радіємо, що наші ряди поповнюються гарними проектами, такими як Open Agro University компанії Кернел, а всі роботодавці з правильними цінностями об’єднуються головним пріоритетом – ЛЮДИ.

Із України вже виїхало більш ніж 8 мільйонів громадян. Маємо всіляко сприяти створенню необхідних умов та поверненню наших людей в Україну.

Ми пишаємося Збройними силами України. Але так само і пишаємося кожним робітником і кожним роботодавцем, який на своєму робочому місці так само часто робить героїчні вчинки, зберігаючи виробництво в умовах відсутності електроенергії,

зберігає робочі місця, допомагає ЗСУ і нашій державі. І це дійсно важливо.

Ми говоримо Уряду і всім міжнародним партнерами, що відбудова України йде вже сьогодні, кожного дня, кожної хвилини.

Наш ключовий пріоритет - це збереження існуючих та створення нових робочих місць в Україні. І тому ми готові до синергії з усіма, хто працює та розвивається в Україні. Тож запросили компанію Кернел та її освітній проект об'єднувати з нами зусилля.

Open Agro University готує спеціалістів нового покоління в агро- та харчовій промисловості. Студенти старших курсів профільних спеціальностей або випускники вишів тут отримують необхідні знання та досвід в агро, а компанія – нових співробітників.

Ми разом робимо велику роботу. І ми як роботодавці сьогодні працюємо в нашій країні, і піднімаєм економіку саме в нашій країні. І розуміємо, що для нас немає іншого вибору як перемогти і на економічному фронті.

Купуй українське, навчайся в Україні, пишайся роботою в українській компанії. Жити за цими принципами нам дуже важливо.

Ми вже показали всьому світу де живуть найсильніші люди на планеті, тепер нашими спільними проектами в освіті, ми покажемо й де найуспішніші люди світу здобувають освіту і будують свою кар’єру!

Разом ми робимо дуже важливу справу. Тож успіхів проєкту та вітаємо молодь, яка незабаром стане драйвером майбутньої відновленої України!

02

Як ми бачимо стратегію розвитку та конкретні кроки по відновленню країни

Взяли участь у слуханнях в Комітеті ВРУ з питань економічного розвитку на тему «План відновлення...

Build back better - відбудова України не може відбуватися без відновлення економіки та створення робочих місць

Кілька дуже плідних днів у Варшаві. Зустрілися з партнерами з Данії, Польщі та Республіки Корея.

Роботодавці з правильними цінностями об’єднуються головним пріоритетом – ЛЮДИ

Федерація роботодавців України з дня свого започаткування ставила головним пріоритетом людський...