В країні створюють кваліфікаційні центри. Як це вплине на український бізнес та українців?

В країні створюють кваліфікаційні центри. Як це вплине на український бізнес та українців?

Влада нарешті прийняла необхідні рішення для запуску кваліфікаційних центрів. Вони стануть кейсом про реальний win-win для роботодавця і найманого працівника.

Відсутність механізму для швидкого підтвердження навичок часто створює головний біль як роботодавцям, так і працівникам. Перші не можуть брати робітників на відповідальні позиції без де-юре підтвердженого розряду, а отже закривають доступ до росту всередині підприємства. Для працівника ж це означає довгу дорогу формальної освіти у кілька років, або міграцію до сусідніх країн, які мають гнучкі системи підтвердження кваліфікацій.

У реальному житті, коли роботодавець не може офіційно працевлаштувати людину через відсутність “корочки”, є кілька рішень. Наприклад, такі трудові відносини не починаються або переходять у тінь. Обидва варіанти не йдуть на користь економіці країни.

Виправити цю ситуацію, а також допомогти працівникам вийти з тіні, мають кваліфікаційні центри. Це організації, які перевірятимуть навички, і у випадку позитивної оцінки – видаватимуть документ-підтвердження. Формально це звучить як “визнання кваліфікацій, здобутих неформальним шляхом, через самостійне навчання”. 

Народження ідеї

Увесь світ давно обрав шлях швидких рішень. Оперативне визнання вмінь, які людина отримує впродовж життя, є хорошим варіантом. 

Європейські країни також використовують кваліфікаційні центри для підтвердження навичок. Тож український сценарій не є якимось ноу-хау, а є звичною практикою. 

Перш ніж запустити роботу кваліфікаційних центрів, кілька років роботодавці, Національне агентство кваліфікацій та влада працювали над їхньою візією. Якими вони будуть? Хто зможе їх створювати? Відповіді на ці запитання шукали під час дискусій.

Далі була складна робота над проектами документів, які зберегли б спільне бачення. Впродовж минулого року Уряд нарешті прийняв увесь пакет рішень, які запускають роботу цих центрів. 

Кваліфікаційні центри: інструмент для покращення життя бізнесу і людей

Молодь не готова витрачати роки на побудову кар'єри за принципом “від підлеглого до начальника”. Вона хоче високих доходів і хороших умов вже зараз. Водночас бізнес не хоче втрачати людей, які вміють якісно працювати. Тому кваліфікаційні центри дозволять підвищити робітника на підприємстві, збільшити йому зарплату, не порушуючи законів і не підпадаючи під штрафи. Для людини це можливість зайняти позицію, яка потребує формальної підготовки. 

Можливість підтвердити навички у кваліфікаційному центрі дозволить за кілька тижнів-місяць отримати офіційне визнання кваліфікацій, а отже – покращити свою кар'єру. 

Замість висновку

Підприємства прямо зараз можуть подаватися на акредитацію кваліфікаційних центрів. Це дозволить додати до кар'єрних маршрутів працівників ще одну позначку, яка спростить їм життя і, водночас, підвищіть їхній професійний статус та доходи. 

Провал чи успіх історії з кваліфікаційними центрами багато в чому залежить від бізнесу і людей, зацікавлених у швидкій побудові кар'єри. 

Я переконана, що “білий” український бізнес оцінить цю новацію і скористається її можливостями на 100%. 

 

Джерело: Ліга