Події (01-18.01.2021)

Події (01-18.01.2021)

Наш перший у новому році огляд нещодавніх подій. Коротко про головне.
 

В новий рік з новою перемогою!

У відповідь на звернення ФРУ та Асоціації "Украгромаш" Мінекономіки повідомило, що видатки із загального фонду для виплат часткової компенсаціі вартості вітчизняної сільгосптехніки у 2020-му збільшено на 457,64 млн.грн. і складають 1,458 млрд.грн! Такий крок був прийнятий з метою уникнення заборгованості перед отримувачами компенсаційних виплат, як це відбулось у 2019-му через недостатність фінансування.

Детальніше>>>

11 січня відбулась зустріч Генерального директора ФРУ Руслана Іллічова із представниками Офісу Генпрокурора України. Учасники обговорили проблемні питання у перебігу кримінальних проваджень стосовно підприємств, які за поданням ФРУ наразі перебувають під контролем Офісу, а також напрямки подальшого співробітництва.

Детальніше>>>

ФРУ разом з іншими об’єднаннями бізнесу закликала Президента ветувати Закон, що знижує ставку ПДВ на сировинну агропродукцію, як такий, що не сприятиме стимулюванню переробки сільськогосподарської сировини і забезпеченню рівних умов конкуренції (законопроект № 3656). Автори звернення наголосили, що реалізація Закону призведе до викривлення конкуренції (зокрема, між переробниками, які використовують власну сировину та тими, хто переробляє придбану сировину), погіршення умов ведення бізнесу для переробної галузі та збільшення можливостей для зловживань з ПДВ.

Детальніше>>>

Ми продовжуємо відслідковувати ситуацію з тарифоутворенням на послуги, що надаються на ринку електроенергії. На жаль, з'явилися нові підстави для стурбованості. У зв’язку із цим ФРУ звернулась до голови правління НЕК «Укренерго» з листом, в якому запропонували шляхи вирішення проблеми, що змушує НЕК «Укренерго» виступати з ініціативою підвищення тарифу на передачу, та наполягає на недопущенні будь-якого зростання тарифів на передачу електроенергії.

Детальніше>>>

Також Аналітичний центр ФРУ слідкує за ціновою ситуацією на РДН у ОЕС України в перші дні 2021 року. Як саме змінювалась ціна та які фактори на це впливають читайте за посиланням>>>

Як іноземні країни захищають своїх виробників від імпорту?

Анжела Махінова, партнер практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko – стратегічного юридичного радника ФРУ - розповіла про заходи, які сприяють міжнародній торгівлі, та різноманітні обмежувальні заходи торгівлі, що були застосовані протягом періоду – середина жовтня 2019 р. – середина жовтня 2020 р. у порівнянні з попередніми роками.

Чим важливий Звіт для українських виробників?

Детальніше>>>

#ФРУ-наші

ІнтерХім розширив програму випробувань препарату Аміксин у терапії COVID-19.

Генеральний директор фармацевтичної компанії ТДВ «Інтерхім» Анатолій Редер дав інтерв'ю, в якому розповів, як компанія має намір протистояти викликам COVID-19, про нюанси клінічних випробувань вітчизняних лікарських засобів, про плани «Інтерхіма» з виведення нових препаратів і освоєння нових ринків.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Засновник Golden Tile Ceramic Group, член Президії Ради ФРУ Валентин Шеветовський отримав Державну премію України в галузі науки і техніки 2020 року.
Наші найщиріші вітання із заслуженою нагородою!

Указ Президента>>>

#ФРУ_наші

Лабораторія Golden Tile Ceramic Group отримала акредитацію від нотифікованого органу Європейського Союзу. Така акредитація підтверджує високу компетентність лабораторії та якість досліджень щодо підтвердження відповідності продукції компанії європейським стандартам безпеки для людини, майна та навколишнього середовища.

Детальніше>>>

Наша думка

Відновлення «Пакунку малюка» це величезний подарунок «під ялиночку» усім новоспеченим батькам.

Голова Ради ФРУ, Дмитро Олійник про результат спільної роботи Федерації, нардепів та виробників, а саме – відновлення видачі «Пакунку малюка»: «Батьки знову задоволенні, вітчизняні підприємства знову завантажені замовленнями, «бебі бокси» пакуються, пологові будинки проводжатимуть немовлят додому вже з усім необхідним!»

Детальніше>>>

Наша думка

З Новим роком або хто і як дарує чергові 600 мільйонів гривень іноземним виробникам

Чи є в Україні економічний патріотизм і реальна підтримка вітчизняних виробників? Які вже сьогодні існують інструменти для їх підтримки й забезпечення потреб держави та територіальних громад якісною технікою українського виробництва? Як зробити, щоб вони запрацювали? Читайте про це у новому блозі Генерального директора ФРУ, Руслана Іллічова.

Детальніше>>>

Наша думка

Рік і не поганий, і не хороший: дали старт процесам для успішного розвитку

Про підсумки 2020 року для вітчизняного виробника пожежно-рятувальної техніки та плани на 2021 рік піше Член Президії Ради ФРУ, СЕО "ПК "ПОЖМАШИНА", Олег Авер’янов.

Детальніше>>>

Наша думка

Професіоналізм та ефективність – для мене синоніми.

Член Президії Ради ФРУ, власник групи компаній «Текстиль-Контакт», Олександр Соколовський у інтерв’ю виданню PROFImediaSPACE розповів про основні якості, які допомогли йому досягнути успіху.

Детальніше>>>

 

Наша думка

Хочу бути розробником (і це не тільки про ІТ)

11 років тому бізнес вчергове скаржився чиновникам на підготовку фахівців у вишах та училищах. Тоді ми спровокували дискусію: чи враховує трудове і освітнє законодавство ситуацію на ринку праці?