Події тижня (14-24.12.2020)

Події тижня (14-24.12.2020)

Традиційний огляд подій, що відбулись наприкінці року
#головна тема

22 грудня Президія Ради ФРУ провела підсумкове засідання року. Під час зустрічі її учасники обговорили важливі питання, які були на постійному контролі роботодавців протягом року, визначили основні досягнення та напрямки для подальшої роботи.

Про що говорили на зустрічі основних візіонерів ФРУ - Ukrainian Employers Annual Meeting – читайте за посиланням>>>

Президія Ради ФРУ обговорила стан виконання Рекомендацій роботодавців для Уряду на 2020 рік та проект рекомендацій на наступний, розроблений, зокрема, на основі результатів опитування – Індекс впевненості бізнесу, яке було проведено Аналітичним центром ФРУ в рамках Угоди про співпрацю між Федерацією роботодавців України та Конфедерацією промисловості Данії

Детальніше>>>

Про що говорять результати дослідження Індексу впевненості бізнесу - за посиланням>>>

Щороку ми відзначаємо нагородами Федерації людей, організації та компанії, які реальними справами сприяють розвитку бізнесу та соціальної відповідальності в Україні. Хто отримав нагороди у 2020-му - читайте за посиланням>>>

23 грудня відбулася зустріч керівництва та членів Федерації роботодавців України з Головою ДПС України Олексієм Любченком. Обговорили низку важливих для бізнесу питань, визначили подальші напрямки взаємодії.

Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник вручив Олексію Любченко нагороду «Детінізація в дії», яку одностайно присудила Голові ДПС Президія Ради ФРУ як державному чиновнику, який впродовж 2020 року вніс вагомий вклад в детінізацію економіки, налагодження партнерських відносин з бізнесом та забезпечення надходжень до державного бюджету без застосування адміністративних заходів впливу.

Детальніше>>>

Чорноморський банк торгівлі та розвитку (BSTDB) та Федерація роботодавців провели інтерактивний вебінар щодо можливостей фінансування українських банків та компаній, зокрема, середніх та великих. Саме недоступність кредитних ресурсів була одним з основних факторів, які негативно впливають на розвиток бізнесу, на думку респондентів, що взяли участь в опитуванні Індекс впевненості бізнесу, проведеному Аналітичним центром ФРУ.

Детальніше>>>

З метою роз’яснення механізмів отримання карантинної допомоги бізнесу 18 грудня ФРУ провела онлайн-зустріч з очільницею ДСЗ Юлією Жовтяк. Зустріч було проведено в рамках постійної співпраці між Федерацією роботодавців України та Державною службою зайнятості України.

Детальніше>>>

17 грудня 2020 року співголови від Уряду, роботодавців і профспілок підписали Меморандум щодо впровадження Програми гідної праці для України між Міжнародною організацією праці і Україною.

Меморандум – фінальний етап потужної комплексної роботи тристоронніх соціальних партнерів з підготовки нової Програми гідної праці для України на 2020-2024 роки.

Детальніше>>>

#ФРУ-наші

КВБЗ передав Укрзалізниці два нових вагони для міжнародних перевезень RIC. Ці два вагони створені й виготовлені на КВБЗ за стандартами європейських залізниць. Вони призначені для міжнародних перевезень та можуть рухатися коліями як 1520, так і 1435 мм. Тож за результатами роботи спеціальної комісії вагони були передані до Укрзалізниці. Сподіваємось, що незабаром вони почнуть курсувати та перевозити пасажирів.

Детальніше>>>

15 грудня в Ужгородському прес-клубі відбулася підсумкова прес-конференція Голови Федерації роботодавців Закарпаття Володимира Панова, присвячена знаковим для Закарпаття фрагментам та подіям 2020 року, а також новим викликам, які постануть перед бізнес-спільнотою, владою та громадами у наступному році.

Детальніше про основні тези спікера за посиланням>>>

Нас можна похвалити за одне: продовжуємо працювати

Підсумки і перспективи – це, якщо дуже коротко, тема традиційного передноворічного інтерв’ю голови наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька.

Детальніше>>>

 

Наша думка

Як Чехія відстоює права вітчизняного виробника

Палата депутатів Парламенту Чеської Республіки постановила збільшити частку вітчизняних продуктів харчування на полицях великих магазинів.