Парк Укрзалізниці поповнився вагонами для міжнародних перевезень RIC виробництва КВБЗ

Парк Укрзалізниці поповнився вагонами для міжнародних перевезень RIC виробництва КВБЗ

15 та 16 грудня 2020 року на Крюківському вагонобудівному заводі працювала комісія фахівців Укрзалізниці з технічного приймання двох пасажирських вагонів міжнародного класу габариту RIC на чолі з директором департаменту з пасажирських перевезень Тарасом Пасічником. Ці два вагони створені й виготовлені на КВБЗ за стандартами європейських залізниць. Вони призначені для міжнародних перевезень та можуть рухатися коліями як 1520, так і 1435 мм.

За результатами роботи комісії підписано акт технічного приймання. Найближчим часом вагони RIC будуть відправлені до Києва та поповнять парк Укрзалізниці.

16 грудня ПАТ «КВБЗ» відвідав директор філії «Пасажирська компанія» Укрзалізниці Олександр Перцовський. Керівники Укрзалізниці уважно й детально ознайомилися з процесом створення та виробництва пасажирських і вантажних вагонів. Відвідали проектно-конструкторське управління підприємства, побували на дільниці складання ходових частин для транспорту соціального призначення півскатно-візкового цеху, у складально-зварювальному корпусі та корпусі пасажирського вагонобудування.

002

Відбулася переговори за участю Олександра Перцовського та Тараса Пасічника від УЗ, а також голови наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька, голови правління Максима Крамаренка, інших керівників від КВБЗ. Йшлося про вирішення проблемних питань минулих періодів, поставку серійних вагонів, створення нового рухомого складу для пасажирських перевезень.

003

004

005

006

Джерело: КВБЗ