Укрзалізниця закупила 10 тисяч експрес-тестів на COVID-19 для своїх лікарень

АТ «Укрзалізниця» закупило 10 тисяч експрес-тестів на COVID-19 та передає їх до відомчих лікарень.

Укрзалізниця вживає всіх необхідних заходів для захисту своїх співробітників. Компанія вже закупила 10 тис. експрес-тестів на COVID-19 та передає їх до відомчих лікарень з метою проведення попереднього тестування на коронавірус співробітників із симптомами COVID-19.

Усі відомчі лікарні отримають по 500 експрес-тестів, а 6 тисяч експрес-тестів залишаються в резерві. Крім цього, компанія закупила понад 277 тисяч захисних масок та респіраторів, більше 22 тисяч літрів антисептику, а також одноразові рукавички, захисні окуляри, засоби для дезінфекції приміщень і рухомого складу тощо.

Загалом в Укрзалізниці планують придбати ще понад 1,5 млн масок та 50 тисяч літрів антисептику.

Також Укрзалізниця здійснює щоденний оперативний моніторинг захворювання залізничників на ГРВІ та випадків підтвердження у співробітників COVID-19. Для цього створена спеціальна комісія з реагування на виявлення випадків інфікування працівників, яка вживає заходів, спрямованих на запобігання розповсюдження коронавірусу, зокрема відповідає за ізоляцію хворих та їхніх контактних осіб, а також дезінфекцію приміщень.

 

Джерело

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019