Попри широкомасштабну військову агресію проти України промислова компанія ІНТЕРПАЙП продовжує робити істотний внесок у наповнення державної скарбниці. За підсумками 2022 року компанія сплатила 2,816 млрд. грн. податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

Інтерхім активно допомагає українській армії з самого початку збройного протистояння - з 2014-го. Лише за 2014-2015 роки компанія надала благодійну допомогу війську, переселенцям, постраждалим та військовим шпиталям на понад 15 млн грн.
За рік великого вторгнення обсяг допомоги збільшився майже в 10 разів.

Мало хто знає, що дистрибуцією української горілки на європейському ринку займається компанія… Coca Cola. Завдяки партнерству з нею, найважчі місяці після початку війни пережив і виробник алкоголю Nemiroff. Його CEO Юрій Сорочинський розповів, як компанія вижила в період повної заборони продажу своєї продукції в Україні, і чому на зустрічах з урядовцями він показує фото контейнерів зі сміттям.

Наші навіть під час війни продовжують розвивати виробництво, залучати інвесторів та тримати економічний фронт. У Текстиль-Контакт розробили та продвигають три великі інвестпроекти - швейний, текстильний та девелоперський, який відродить в Україні цілу галузь - коноплярство. А ще нещодавно відкрили своє перше представництво в ЄС!

Реалізація проєкту SafePlace4UA від благодійного фонду Юність 2.0 стала можливою завдяки фармацевтичній компанії ІнтерХім та Undersun Hotel, які виступили спонсорами створення і встановлення укриття.

"Юрій Сорочинський, СЕО Nemiroff, під час нашої конструктивної товариської бесіди розповів, як компанія працює у воєнні часи, допомагає нашим воїнам, українцям, що постраждали від війни, розповідає світові про український дух та, навіть в ці складні часи, збільшує експорт, а відповідно, підтримує економіку сплатою податків", - пише гендиректор ФРУ Руслан Іллічов.

Національний мобільний оператор Київстар ініціює проєкт «Бізнес єднається заради перемоги» та запрошує до співпраці власників генераторів, готових підключати до них телеком-обладнання.

Українська фармацевтична компанія ІнтерХім на честь свого 30-річчя переказала 3 000 000 грн на Флот морських дронів! Також компанія оголосила про додатковий збір серед своїх співробітників, партнерів та клієнтів.