Коли мова йде про життєво необхідні ліки, війна не може стати на заваді. Вона навпаки мотивує розвиток сильної та незалежної української фармацевтики, переконані у компанії.

Цей кредит є важливою складовою фінансування Astarta-Kyiv банками з іноземним капіталом і свідчить про високий рівень довіри до компанії в умовах військового стану.

Новина на сайті Міжнародної організації праці про наш проект із залучення вітчизняних компаній до виробництва гуманітарної допомоги для українців за кошти міжнародних партнерів.

«Розвиваючи економіку тилу, наша компанія підтримує також своїх партнерів і постачальників, дає їм можливість працювати в цих складних умовах», - каже Юрій Сорочинський, генеральний директор Nemiroff. Компанія допомогає постраждалим від війни та підтримує економіку країни.

Компанія Гідросила постачає свою продукцію до 15 країн Європейського Союзу: Німеччини, Великобританії, Іспанії, Нідерландів, Португалії, Фінляндії, Бельгію, Польщі, Румунії, Угорщини, Болгарії, Словаччини, Хорватії, Литви та Латвії.
Головою наглядової ради ПрАТ «Гідросила Груп» є член Президії Ради ФРУ Павло Штутман.

#ФРУ_наші
Видобуток і переробка корисних копалин - cеред ключових галузей, які забезпечують зайнятість і зростання економіки.

За період березень-червень загальний розмір допомоги на підтримку захисників України та потерпілих від війни наданої за сприяння мережі ОККО склав 65 мільйонів гривень. За один тільки червень обсяги такої допомоги зросли на 15 мільйонів гривень.