Як Nemiroff працює у воєнні часи

Як Nemiroff працює у воєнні часи

"Юрій Сорочинський, СЕО Nemiroff, під час нашої конструктивної товариської бесіди розповів, як компанія працює у воєнні часи, допомагає нашим воїнам, українцям, що постраждали від війни, розповідає світові про український дух та, навіть в ці складні часи, збільшує експорт, а відповідно, підтримує економіку сплатою податків", - пише гендиректор ФРУ Руслан Іллічов.

Навесні бренд запустив благодійну лінійку Nemiroff Originals Особлива, а кошти з продажу лімітованої партії йдуть медичним закладам для реабілітації постраждалих від російської агресії.

Nemiroff намагається не втрачати ані найменшої нагоди аби допомогти нашим воїнам повернутися до звичного життя. Саме тому компанія бере активну участь у реабілітаційних заходах.

Нещодавно медзаклади отримали чергову партію допомоги.

“Як компанія, яка працює у всьому світі, ми отримали запити від наших партнерів із Сполучених Штатів Америки, Канади, із Західної Європи про бажання приєднатися до такої благодійної допомоги. Тож ми відправили лімітовану лінійку і закордон, щоб залучити ще більше людей по всьому світу до допомоги Україні. Тим самим весь світ об'єднався”, - розповідає Юрій Сорочинський.

До речі, відтепер українську горілку Nemiroff подають у всесвітньо відомому готелі Seminole Hard Rock Hotel & Casino Hollywood у Південній Флориді.

Зазвичай процес включення нових брендів у меню займає кілька років, оскільки рішення щодо асортименту приймає місцева індіанська громада, яка є власником землі. Nemiroff це вдалося зробити за 2 місяці.

Тож тепер представляють український дух в одному з найвідоміших барів світу.

Також говорили про те, як Україна може вже сьогодні, за певних умов та державницьких рішень, збільшити експорт спирту і таким чином розвивати переробку.

Дякуємо за надихаючу зустріч та продовжуємо разом працювати заради нашої Перемоги!