Українські виробники сільгосптехніки – члени ФРУ представили свою техніку на Міжнародній виставці АГРО-2021

Українські виробники сільгосптехніки – члени ФРУ представили свою техніку на Міжнародній виставці АГРО-2021

33-тя Міжнародна агропромислова виставка АГРО-2021, що стартувала 08 червня у Києві, вкотре доводить, що українські виробники техніки і обладнання для АПК випускають передові, сучасні, високотехнологічні і складні машини, в які інвестовано і досвід світових лідерів.

На експозиціях більш як півсотні вітчизняних промислових підприємств, у т.ч., що входять до Федерації роботодавців України, представлено зразки, технічні, цінові та інші переваги яких достойно конкурують із зарубіжними аналогами, забезпечуючи потреби вибагливих споживачів не лише в Україні, а і далеко за її межами. Географія експорту машин і механізмів для ведення аграрного бізнесу походженням з України охоплює майже всі континенти.

Наявні переваги, здобуті власними зусиллями трудових колективів, дають підстави стверджувати і наполягати на розширенні дієвої державної підтримки, прямо чи опосередковано направленої на розвиток промислових виробництв.

Адже, відомий факт, що розвиток промисловості всередині країни спричиняє ріст доходів у вітчизняних сільгосптоваровиробників, що в результаті дає позитивний ефект для росту економіки держави.

Ельворті2

Ельворті

photo 2021 06 09 16 37 11

Лозовські машини2

003

001

Велес Агро1

Завод Кобзаренка1

Завод Кобзаренка

004

002

ТАД1

Еверласт

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019