100 000 тактичних аптечок для ЗСУ поставила Київгума за підтримки країн НАТО

100 000 тактичних аптечок для ЗСУ поставила Київгума за підтримки країн НАТО

ТОВ «КИЇВГУМА» приєдналася до родини ФРУ у 2021 році. Вже 7 років підприємство виробляє засоби тактичної медицини та є офіційним постачальником аптечок на замовлення Міноборони України. За цей час компанія випустила понад 350 000 аптечок.

У розробці аптечки брали участь фахівці Командування медичних сил Збройних Сил України та військові, були враховані вимоги стандартів НАТО. Окрім того, у 2016 році виробник увійшов до реєстру комерційних організацій NATO Support and Procurement Agency. Аптечка на 80% укомплектована продукцією українського виробництва. До її складу увійшли, зокрема, і універсальний гумовий джгут «Омега» та назофарингеальний повітровід із запатентованою конструкцією, які після 2014 року розробила Київгума і запустила у серійне виробництво.

Цього ж року завдяки донорській підтримці України країнами НАТО та німецького уряду зокрема, Київгума змогла поставити 100 000 тактичних аптечок для ЗСУ. Так, проект передбачав саме матеріальну, а не фінансову допомогу. Це дало змогу не лише забезпечити військових необхідними засобами, але й завантажити українські підприємства роботою.

02

03