ФРУ разом із данськими партнерами представила Міністру бізнесу Данії наш спільний проєкт у Миколаєві

ФРУ разом із данськими партнерами представила Міністру бізнесу Данії наш спільний проєкт у Миколаєві

Цього тижня ФРУ разом із партнерами з Конфедерації данської промисловості (DI) та очільником Миколаївської обласної організації роботодавців Сергієм Сипком з його командою активно працювала у Миколаєві.

Представники ФРУ зустрілися з Міністром промисловості, бізнесу та фінансів Данії Мортеном Бьодсковим (Morten Bødskov) та новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Данії в Україні Томасом Лунд-Соренсеном (Thomas Lund-Sørensen).

myk7

Подякували Данії в їх особі за невтомну підтримку України та Миколаєва. Розповіли про те, як живе і працює бізнес регіону, та про виклики, які йому щодня доводиться долати.

Представили спільний проєкт Федерації роботодавців та Конфедерації данської промисловості з реінтеграції та працевлаштування ветеранів Миколаївщини, який реалізуємо за підтримки МЗС Данії.

myk6

Це надзвичайно важливий напрямок роботи, адже повернення ветеранів до мирного життя — не лише питання соціальної відповідальності, а й потужний ресурс для розвитку економіки регіону.

Наші захисники мають унікальний досвід, дисципліну та лідерські якості — усе те, що так необхідно сучасному бізнесу. Створюючи можливості для їхнього професійного зростання та працевлаштування, ми водночас — відновлюємо громади та економіку Миколаївщини.

Сьогодні провели Форум соціального діалогу Миколаївщини під назвою «Разом заради майбутнього: розбудова інклюзивного та сталого ринку праці», який об’єднав представників влади, бізнесу, профспілок і міжнародних партнерів.

myk1

Підписали два тристоронні Меморандуми про співпрацю між Миколаївською ОВА, роботодавцями та профспілками, щоб розвивати партнерство й створювати нові можливості для області.

Наразі робота у Миколаєві продовжується.

myk2

myk5

myk4