Результати участі українських компаній у роботі Національного стенду України на Міжнародній агропромисловій виставці Agromek 2022 у Данії

Результати участі українських компаній у роботі Національного стенду України на Міжнародній агропромисловій виставці Agromek 2022 у Данії

400 відвідувачів, привітання та заклик завітати на український стенд від президента Agromek 2022 Стена Андерсена під час урочистого відкриття, зустрічі з потенційними дилерами та клієнтами – такими є результати участі українських компаній на міжнародній виставці агропромислової індустрії Agromek 2022 в місті Гернінг (Данія).

Команда ФРУ взяла участь в урочистому відкритті Agromek та провела активну роботу протягом виставки разом з учасниками Національного стенду, організованого Федерацією роботодавців за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», викликав велику зацікавленість.

На Національному стенді України було представлено 8 українських компаній, а його відкриття було офіційною частиною програми Agromek.

Також проект підтримали Міжнародна організація праці, Посольство України в Данії, Конфедерація роботодавців Данії та New Democracy Fund.

«Незважаючи на те, що часто сьогодні у наших компаній немає електроенергії по 15 годин на добу, що потрібно робити надзусилля, щоб працювала логістика, важко працювати і виробляти, компанії показують і доводять, що навіть в цих умовах ми можемо бути конкурентними, можемо гідно представляти на провідних світових виставках українську продукцію. І це – такий самий приклад незламності на економічному фронті. І це теж є справжнім подвигом», – зазначив гендиректор ФРУ Руслан Іллічов.

Під час урочистого відкриття стенду Посол України в Королівстві Данія Михайло Видойник та Президент Agromek разом із гендиректором ФРУ поспілкувалися з кожним із присутніх виробників сільськогосподарської техніки та обладнання для агропромислового комплексу.

За 4 дні виставки до стенду завітало понад 400 гостей, серед яких і фермери, і журналісти, і науковці.

Український стенд і експонована продукція привернули увагу відвідувачів, а аграрії виявили свою зацікавленість через активне ознайомлення із характеристиками техніки українського виробництва на предмет розгляду ії купівлі.

Це дуже важлива подія у дійсно складний для українських виробників сільгосптехніки період, кажуть представники компаній-експонентів. Адже через російську агресію проти України деякі з них втратили до 70% внутрішнього ринку.

Компаніям у цей час дуже важливо продовжувати працювати, зберегти людей, дати їм роботу для того, щоб дійти до перемоги і вийти на новий рівень.

Вивчали новий для себе ринок скандинавських країн на предмет відповідності йому українського продукту. Чотирма днями роботи на виставці задоволені. Провели декілька зустрічей із потенційними дилерами. Зустрічалися із потенційними клієнтами, не тільки з Данії, а й зі Швеції та Норвегії, інших країн. Кажуть, побачили, що тут можна працювати. Запит на українську продукцію є і це дуже важливо для експортної складової компаній та країни в цілому.

Загальні цифри за підсумками Agromek 2022:

542 експоненти та 150 заходів на 100 000 квадратних метрів і загалом 40 015 відвідувачів, у тому числі десять іноземних делегацій та 3718 гостей з 56 країн.

Окрема подяка всім співорганізаторам та партнерам Національного стенду України!

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14