Комітет підтримки експорту та залучення інвестицій

Комітет тісно співпрацює з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів, Державною фіскальною службою, Міністерством інфраструктури, МЗС.

Комітет підтримки експорту та залучення інвестицій

Комітет створений при Федерації роботодавців України у березні 2017 з метою участі галузевих бізнес-об'єднань та представників реального сектору економіки у формуванні та реалізації ефективної Експортної стратегії України; підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на світових ринках та залучення інвестицій.

Комітет тісно співпрацює з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів, Державною фіскальною службою, Міністерством інфраструктури, Міністерством закордонних справ, Міністерством соціальної політики, а також місцевими органами влади.

 

Комітет

Лідер комітету

Лідер комітету

Петро Пилипюк

Голова Правління Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців,
Генеральний директор СП ТОВ «Модерн-Експо»
Секретар комітету: (044) 251-70-54, (068) 725-97-00

 

Пріоритети діяльності Комітету:

  • розробка пропозицій відносно формування на державному рівні механізмів просування українських товарів на зовнішні ринки.
  • розробка пропозицій щодо врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України в частині лібералізації валютного контролю.
  • вдосконалення питання ввезення в Україну сировини та продукції для переробки на її митній території та вивезення готової продукції за межі України, у тому числі, на підставі договорів куплі-продажу.