Представники роботодавців беруть участь у ювілейній сесії Міжнародної конференції праці

Представники роботодавців беруть участь у ювілейній сесії Міжнародної конференції праці

Делегати Федерації роботодавців України традиційно є «голосом» українського бізнесу на сесії Міжнародної конференції праці у Женеві, яку називають «всесвітнім парламентом праці».

У ювійлейному заході до 100-річчя МОП беруть участь майже 6000 представників урядів, роботодавців і профспілок 187 країн-членів Міжнародної організації праці.

Федерація роботодавців України є постійним учасником заходів та імплементації конвенцій Міжнародної організації праці. Це дозволяє українським роботодавцям брати безпосередню участь у встановленні міжнародних стандартів у сфері праці, зайнятості, професійної підготовки, соціального забезпечення.

Наразі сфера праці переживає «найглибші перетворення» за останні сто років, заявив Генеральний директор МОП Гай Райдер. Він закликав делегатів Міжнародної конференції праці взяти на себе відповідальність за вирішення пов'язаних з цим найскладніших проблем.

В умовах невизначеності і нестабільності, характерних для нашого часу, як ніколи очевидно, яку роль у забезпеченні стабільності і миру грає соціальна справедливість і наскільки для зміцнення добробуту людей важливий доступ до гідної праці, зазначають учасники Конференції.

Обговорюються шляхи вирішення проблем, пов'язаних з глибокими перетвореннями в сфері праці. На Конференції буде розглянуто проект найважливішого документа - Декларації століття МОП, присвяченій майбутньому сфери праці. Делегати обговорять також проблеми насильства і утиски в сфері праці з тим, щоб прийняти новий міжнародний правовий акт з цього питання.

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України