Вітчизняні бізнес-об'єднання - за відкритий діалог з бізнесом та виважену кадрову політику

Вітчизняні бізнес-об'єднання - за відкритий діалог з бізнесом та виважену кадрову політику

Були вкрай здивовані, побачивши низку публікацій, більшість з яких, судячи з однаковості посилів та передруків, вочевидь замовного характеру, щодо того, як бізнес та бізнес-об’єднання начебто мають зрадіти можливій відставці Першого віце-прем’єр-міністра Олексія Любченка.

Роботодавці та підприємці неодноразово говорили про те, що мають позитивний досвід співпраці з паном Любченком на посаді Голови ДПС, де він показав значно кращі результати, ніж його попередники, та продемонстрував готовність до відкритого та прозорого діалогу з бізнесом.

Про те, що Олексію Любченку та його команді вдалося, не збільшуючи фіскальний тиск на легальний бізнес, працюючи в правовому полі, збільшити надходження податків до бюджету.

Маємо право говорити про реальний ефект детінізації. Адже постійно спілкуємося з колегами, у тому числі й з цього приводу. «Тіньовиків» стало менше, а «білого» бізнесу, що сплачує податки – більше.

Саме тому минулого року Президія Ради Федерації роботодавців України одноголосно прийняла рішення нагородити пана Олексія відзнакою «Детінізація в дії».

На посаді Першого віце-прем’єр-міністра Олексій Любченко також завжди демонстрував відкритість та готовність дослухатися до позиції бізнесу.

Безумовно, неможливо все й одразу змінити. Жодному політику чи урядовцю цього не вдавалося за кілька місяців. Але позитивні зміни є і їх не можна не помічати.

І ми у своїй точці зору послідовні. Кому цікаво, передивіться наші дописи з цього приводу.

А ще не можна у час великих викликів, що постали перед нашою економікою та промисловістю, зокрема, великої енергетичної кризи та пандемії COVD-19, робити різких та популістичних рухів, у тому числі кадрових. Впевнені, що у керівництві держави це розуміють.

 

Федерація роботодавців України

Український союз промисловців і підприємців

Торгово-промислова палата України

Рада підприємців при КМУ