Роботодавці вітають прийняття Урядом рішення про початок фінансування оновлення пасажирського рухомого складу Укрзалізниці

Роботодавці вітають прийняття Урядом рішення про початок фінансування оновлення пасажирського рухомого складу Укрзалізниці

Уряд на засіданні 28 квітня затвердив Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті на оновлення рухомого складу Укрзалізниці та модернізації залізничної інфраструктури для розвитку пасажирських перевезень.

Державним бюджетом на 2021 рік вперше за роки незалежності України для Міністерства інфраструктури передбачено бюджетну програму з оновлення рухомого складу для перевезення пасажирів та модернізації залізничної інфраструктури для розвитку пасажирських перевезень у сумі понад 4 млрд гривень за рахунок надходжень до спеціального фонду бюджету.

Програма передбачає поставку 100 пасажирських вагоні в та здійснення електрифікації ділянок залізничної колії для розвитку перевезення пасажирів.

Реалізація цієї бюджетної програми стане поштовхом для розвитку не тільки АТ «Укрзалізниця» як єдиного перевізника пасажирів на залізничному транспорті, але й для машинобудівної промисловості України.

Спрямування бюджетних коштів через механізм закупівлі вагонів, матеріалів та комплектуючих безпосереднім підприємствам-виробникам матиме значний мультиплікаційний економічний ефект для розвитку економіки.

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019