Роботодавці проти зниження ставок ввізного мита на готову продукцію, яка вже виробляється в Україні

Роботодавці проти зниження ставок ввізного мита на готову продукцію, яка вже виробляється в Україні

Вчора на розгляд Уряду було винесено проект Закону України «Про внесення змін до Митного тарифу України щодо уніфікації ставок ввізного мита на окремі товари».

Федерація роботодавців виступає категорично проти зниження ставок ввізного мита на готову продукцію, яка вже виробляється в Україні.


Вважаємо, що натомість держава має знизити мито на ввезення сировини.

Ми також проти вибіркового підходу до уніфікації ставок ввізного мита.


Необхідно комплексно розглянути та врахувати позицію всіх галузей української промисловості з цього питання, зазначив гендиректор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов.

Як приклад, тарифний захист вітчизняної спеціальної техніки сприятиме конкурентоспроможності національних виробників при її закупівлях для потреб територіальних громад та за кошти держаного бюджету. А – це робочі місця та податки. У галузі виробництва пожежно-рятувальної техніки галузі разом із суміжниками сьогодні задіяно понад 6 000 працівників.

Аналогічно, більшість позицій засобів захисту рослин виробляється національними виробниками та повністю забезпечує потреби внутрішнього ринку.

Тож збереження тарифного захисту забезпечить вирівнювання умов конкуренції на внутрішньому ринку для вітчизняних виробників порівняно з іноземними конкурентами.

Роботодавці працюватимуть із профільним комітетом ВРУ для того, щоб цей законопроект був комплексно доопрацьований.

Останні новини

ФРУ та АМКУ провели перший семінар - навчання з питань державної допомоги бізнесу

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019