Наставництво як невід’ємна частина дуальної форми здобуття освіти

Наставництво як невід’ємна частина дуальної форми здобуття освіти

«Наставництво як невід’ємна частина дуальної форми здобуття освіти» стало темою четвертого засідання Студентського Клубу, організованого 02 грудня в межах проекту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проекту USAID «Економічна підтримка України».

Людмила Василега, директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України поінформувала учасників зустрічі про актуальні тренди та проблеми ринку праці, затребувані навички, досвід впровадження дуальної форми навчання, організації та проведення навчання наставників на підприємствах. Також обговорили тему адаптації в компаніях. Важливо, щоби вона відбувалася якісно, за підтримки досвідчених працівників компанії, це впливає на професійне навчання, відношення до роботи, лояльність та мотивацію до подальшої роботи.

У рамках проекту заплановані ще зустрічі з експертами, підприємцями та викладачами.

Дуальна форма є найбільш ефективною формою професійного навчання та підготовки до роботи на робочих місцях в компаніях. Федерація роботодавців продовжує свою роботу щодо реалізації проектів з навчання наставників, щодо стимулювання бізнесу до впровадження дуальної форми навчання, та готова надавати підтримку і консультації. Звертайтесь!

Довідково: Методичні рекомендації щодо запровадження наставництва, затверджені наказом Мінсоцполітики від 11.10.2017 № 1611. Наставництво передбачає навчання безпосередньо на робочому місці шляхом передання досвідченими працівниками набутого досвіду і знань особі, що потребує професійного навчання, та формування необхідних навичок.

2

3

4