Енергоефективні технології та енергозбереження. Міжнародний досвід

Енергоефективні технології та енергозбереження. Міжнародний досвід

Відновлення українських міст, будівництво потребує впровадження сучасних технологій. Щодо важливості енергоефективних підходів будівництва дізналися в ході вебінару від президента Спілки покрівельників Латвії, члена Ради Міжнародної Федерації покрівельників Армандса Лієде.

Вебінар «Нові підходи та тенденції щодо запровадження енергоефективних технологій» було організовано Федерацією роботодавців України за сприяння німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, ГО «Міжнародна фундація розвитку» за участі більш ніж 165 представників роботодавців, закладів освіти, громад, державних установ та організацій, галузевих асоціацій тощо.

Необхідність впровадження енергоефективних технологій та ознайомлення з міжнародним досвідом відзначив Андрій Ізовіта – керівник проєкту, ГО «Міжнародна фундація розвитку».

В ході презентації Армандс Лієде звернув увагу на екологічність будівельних матеріалів, необхідність оптимального використання ресурсів, цифрових технологіях та зміні підходів до організації та проектування робіт в цілому. Учасники вебінару отримали змогу ознайомитися з презентаційними матеріалами, можливість та погодження спікера вебінару щодо організації, відповідно до потреби, онлайн стажувань за тематикою проведення покрівельних робіт для представників компаній, закладів освіти, навчальних установ.

Федерація роботодавців України спільно з ГО «Міжнародною фундацією розвитку» за підтримки GIZ продовжує роботу у напрямку імплементації міжнародного досвіду з енергоефективних технологій. Вам потрібна консультація з впровадження енергоефективних технологій або відповідного навчання персоналу звертайтесь – ми знайдемо можливості. Заявки на участь у онлайн стажуваннях модна подавати на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Працюємо разом!

03

01

04

05

06

07