Федерація роботодавців України долучилася до підготовки нового Кодексу України «Про надра»

Федерація роботодавців України долучилася до підготовки нового Кодексу України «Про надра»

Директор департаменту конкурентоспроможності бізнесу ФРУ Олександр Яворський взяв участь у робочій зустрічі з формування принципових підходів, які будуть покладені в основу нового Кодексу України «Про надра».

Питання осучаснення законодавчої бази актуально вже багато років, адже чинна редакція Кодексу України «Про надра» була прийнята ще у 1994 році. З того часу сам Кодекс багато разів змінювався, прийнято десятки нормативно-правових актів у сфері надрокористування, які не завжди узгоджуються між собою та потребують кодифікації.

Завдання з внесення проекту Кодексу України «Про надра» у шестимісячний строк до парламенту визначено в Указі Президента України № 874/2019 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 грудня 2019 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки».

Федерація разом з галузевими асоціаціями надрокористувачів вітає початок конструктивної фахової роботи з підготовки нового Кодексу України «Про надра», який встановить сприятливе регуляторне середовище для зростання інвестицій та створення нових робочих місць у сфері користування надрами.

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019