Група компаній Аурум Груп зосередила свою діяльність на допомозі ЗСУ

Відомий український виробник рухомого складу з перших днів повномасштабного вторгнення зосередився на допомозі ЗСУ

На самому початку війни компанія Aurum Group була вимушена призупинити виробництво. Пріоритетом стали безпека співробітників та їхніх родин, а також збереження і стабільна виплата заробітної плати.

Так, керівництво ПрАТ "Цукрогідромаш", який входить до складу багатопрофільної промислово-інвестиційної групи Aurum Group, створили гуманітарний коридор для вимушених переселенців напрямку Запоріжжя-Кропивницький-Вінниця. Близько 150 людей знайшли прихісток в стінах заводу. Компанія Aurum Group в повному обсязі взяла на себе забезпечення необхідними медикаментами, їжею та гігієнічними засобами.

"Якщо люди не мали кінцевого пункту призначення, ми одразу зв’язувалися з Вінницею і забезпечували людей тимчасовим житлом. Прийняли у приміщеннях заводу понад 150 тимчасових переселенців, забезпечили їжу, медикаменти, можливість прийняти душ і переночувати. Практично усі співробітники приймали переселенців і у себя вдома. Тому разом наш завод допоміг понад 300 людям", — пояснює Альона Лебедєва, засновниця Компанії Aurum Group.

2

Перші тижні війни спровокували перегляд пріоритетних напрямків виробництва в багатьох компаніях, тож співробітники ПрАТ "Цукрогідромаш" зосередились на облаштуванні блокпостів усім необхідним: маскувальною сіткою, пальним, налагодили виробництво протитанкових їжаків та невеликих їжаків, які унеможливлюють прохід колісної техніки по ґрунтових дорогах, лісосмугах тощо. Команда Aurum Group ще на початку активних дій в Україні закупила та передала армії 4 позашляховика, автомобіль швидкої допомоги, який допомагає лікарям рятувати життя захисників та партію касок для військовослужбовців. Серед тих для кого закуповуються й виготовляються засоби спеціального захисту, є й співробітники компанії, які захищають Україну на бойових позиціях.

"В цей непростий час для кожного українця, ми повинні розуміти, що будь-яка допомога від працюючих підприємств наближає нас до перемоги. В ситуації, коли Україна опинилась в небезпеці, ми робимо від себе все можливе, щоб захистити співробітників, членів їх сімей і мешканців регіонів присутності, забезпечити безперебійне функціонування своїх підприємств. Війна вплинула на абсолютно всі процеси в компанії, проте ще раз довела незламний дух, адаптивність та згуртованність нашої команди", — говорить Альона Лебедєва.

3

4