Загальна сума допомоги компанії Інтерхім війську сягнула понад 100 млн грн

Загальна сума допомоги компанії Інтерхім війську сягнула понад 100 млн грн

Інтерхім активно допомагає українській армії з самого початку збройного протистояння - з 2014-го. Лише за 2014-2015 роки компанія надала благодійну допомогу війську, переселенцям, постраждалим та військовим шпиталям на понад 15 млн грн.
За рік великого вторгнення обсяг допомоги збільшився майже в 10 разів.

На потреби безпосередньо військових фармвиробник безкоштовно спрямовує близько 10% загального обсягу виробництва ліків. Сучасні якісні препарати спрямовуються в шпиталі, військові частини та підрозділи на передовій 

У перші місяці війни у компанії надавали різноманітну допомогу, відгукуючись на усі можливі запити, які до неї надходили.

Згодом зосередилися на більш складних, технологічних напрямках, тож закуповують для ЗСУ: локаційне обладнання, специфічні безпілотники, розвідувальні пристрої, евакуаційний медтранспорт, прилади для зв’язку тощо.

Наразі загальна сума допомоги війську сягнула понад 100 млн грн 

За стабільну підтримку армії головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив гендиректора «ІнтерХім» Anatoliy Reder почесним нагрудним знаком «За сприяння війську». Ряд відзнак отримали також ще декілька працівників компанії.