Nemiroff допомогає постраждалим від війни та підтримує економіку країни

Nemiroff допомогає постраждалим від війни та підтримує економіку країни

«Розвиваючи економіку тилу, наша компанія підтримує також своїх партнерів і постачальників, дає їм можливість працювати в цих складних умовах», - каже Юрій Сорочинський, генеральний директор Nemiroff. Компанія допомогає постраждалим від війни та підтримує економіку країни.

В лютому Nemiroff сплатила державі 133 млн гривень акцизного податку замість запланованих 72 млн грн.

У березні Nemiroff передав свої складські приміщення Fozzy Group ("Сільпо").

Наприкінці травня об'єднався з Oak & Still та LWC Drinks, найбільшим у Великій Британії дистриб'ютором напоїв, щоб зібрати кошти для постраждалих від війни українців.

Протягом усього червня Nemiroff перераховувала 1 фунт стерлінгів від продажу кожної пляшки Nemiroff De Luxe у фонд Ukraine Humanitarian Appeal Disasters Emergency Committee.

У липні в компанії повідомили, що спрямують 100% прибутку від продажу нової лімітованої продукції – "Nemiroff Особлива" – на допомогу у поверненні до повноцінного життя потерпілих від війни українців.

Юрій Сорочинський зазначає: «Нестримний дух України дає нам стійкість у боротьбі та щодня наближає до перемоги. Українці – надзвичайно волелюбна, смілива та незламна нація, а наша сила – в єдності. Захоплюємось та надзвичайно поважаємо героїв, які щодня мужньо захищають нашу землю та свободу.

Щиро вдячні їм за можливість продовжувати працювати та допомагати країні. Тож зосереджуємо свої зусилля на тому, щоб повернути постраждалим українцям, наскільки це можливо, повноцінне життя: забезпечити лікування, реабілітацію та якісне протезування».

Nemiroff Oсоблива є частиною глобальної кампанії бренду «НЕСТРИМНИЙ ДУХ УКРАЇНИ», метою якої є збір коштів на гуманітарні потреби українців, що постраждали від війни та популяризація української продукції у світі.