Hydrosila працює над розширенням ринків збуту

Hydrosila працює над розширенням ринків збуту

Компанія Гідросила постачає свою продукцію до 15 країн Європейського Союзу: Німеччини, Великобританії, Іспанії, Нідерландів, Португалії, Фінляндії, Бельгію, Польщі, Румунії, Угорщини, Болгарії, Словаччини, Хорватії, Литви та Латвії.
Головою наглядової ради ПрАТ «Гідросила Груп» є член Президії Ради ФРУ Павло Штутман.
 
Відкриття «Hydrosila EU» у Вроцлаві (Польща) у 2017 році дозволило якісно наблизитись до європейського споживача та надало можливість набагато швидше реагувати на його потреби. Також це забезпечує постійну активну участь компанії у всіх відомих Міжнародних сільськогосподарських виставках та виставках будівельно-дорожньої техніки в Європі, зокрема: «Agritechnica» та «ВAUMA» (Німеччина), «INTERMAT» (Франція), «EIMA» (Італія), «Agro Show» та «Agrotech» (Польща), а також багатьох інших.
 
«Сьогодні ми активно, а головне – результативно, працюємо над розширенням ринків збуту в країнах далекого зарубіжжя, та над максимально ефективним забезпеченням потреб наших європейських партнерів у гідравлічному устаткуванні», - директор представництва «Hydrosila EU» Артем Єресько.
 
З початку 2022 року, «Hydrosila EU» збільшила свої продажі більш ніж як на 12%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.