Допомога лікарням і лабораторному центру

Допомога лікарням і лабораторному центру

Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців та Благодійний Фонд «Волинь-2014» продовжують надавати доброчинну допомогу медичним закладам нашого краю для ефективної протидії поширенню інфекції SARS-CoV-2, що спричиняє смертоносну хворобу Covid-19. 10 квітня реалізовано черговий комплекс заходів.

Як повідомив виконавчий директор БФ «Волинь-2014» Володимир Кривович, Групою компаній «Єврохолдинг» (Сергій Голіков) було передано благодійну допомогу в кількості ще 500 шт. захисних комбінезонів в Обласну клінічну лікарню (в. о. головного лікаря Олександр Дудар) та додаткову допомогу в Волинську обласну інфекційну лікарню (директор установи – Руслан Морочковський).

Також проведено діагностику необхідного для проведення ПЛР тестів апарату «Cycler iQ5».

У Державній установі «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України», який очолює Наталія Янко, в. о. Головного державного санітарного лікаря у Волинській області, ведуться ремонтні роботи для розширення можливості роботи інфекціоністам.

ВОООР і БФ «Волинь-2014» на чолі з головою правління Петром Пилипюком та його заступниками Євгеном Дудкою і Володимиром Цибульським продовжують системну роботу з цільового надання допомоги медичним закладам області у сферах, котрі потребують невідкладного втручання. Всього на благодійні цілі акумульовано майже 3 млн грн.

 

Джерело: Волинська газета

Останні новини

ФРУ та АМКУ провели перший семінар - навчання з питань державної допомоги бізнесу

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019