У Ризі провели зустріч із нашими партнерами з Конфедерації роботодавців Латвії

У Ризі провели зустріч із нашими партнерами з Конфедерації роботодавців Латвії

У Ризі зустрілися із нашими давніми друзями, колегами та партнерами з Конфедерації роботодавців Латвії - Latvijas Darba devēju konfederācija. Латвійські роботодавці в числі перших підтримали Україні та нашу організацію.

Наразі ми співпрацюємо з нашими партнерами з Конфедерації роботодавців Латвії у багатьох напрямках, зокрема, у сфері професійної освіти, машинобудування, обговорюємо відбудову України у післявоєнний період.

Також спільно представили українські компанії вже на двох міжнародних виставках у Латвії.

Зокрема, під час вересневого візиту разом із латвійськими та українськими партнерами ФРУ відкрили Національний стенд України на міжнародній виставці RigaFood-2022.

Пишаємося тим, що сьогодні Україна на харчовому ринку світу представлена величезним асортиментом якісної та конкурентоздатної продукції.

Дякуємо усім українським експортерам, які, попри всі складнощі з логістикою та виїздом у відрядження, зробили все, щоб Україна була гідно представлена на цій центральній події галузі у країнах Балтії.

Представники провідних 12 торгових мереж Балтії та Скандинавії змогли наживо переконатися, що Український продукт якісний і доступний до постачання.

Цього року RigaFood за три дні відвідали понад 20 тисяч осіб. Товари та послуги представили 412 компаній із 25 країн.

Проміжні результати дуже вражають, сподіваємося, скоро нам будуть доступні цифри "живих" контрактів учасників роботи Національного стенду України.

У Конфедерації роботодавців Латвії зустрілися з керівництвом та експертами #LDDK, Послом України в Латвії та представниками Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки.

Презентували проект, який LDDK та ФРУ спільно реалізовують за сприяння МЗС Латвії - «Підтримка організацій роботодавців для відновлення та зростання України».
Основною метою проекту є відновлення та розвиток бізнесу в Україні, зокрема, шляхом підтримки та розвитку трудового потенціалу та людського капіталу в Україні.

Йдеться про співпрацю та обмін досвідом у сферах освіти, працевлаштування, управління персоналом та бізнесу.