Зустріч латвійських асоціацій, інвестиційних центрів та українських підприємств машинобудування - членів ФРУ

Зустріч латвійських асоціацій, інвестиційних центрів та українських підприємств машинобудування - членів ФРУ

Український бізнес потребує підтримки та нових можливостей. Деякі підприємства здійснюють релокацію та розпочинають свою роботу на новому місці, інші відновлюють виробничі процеси на звільнених територіях. Але запити спільні: як налагодити виробництво, отримати нові ринки збуту, знайти міжнародних партнерів та нові виробничі можливості, облаштувати технологічні майданчики, пройти європейську сертифікацію тощо.


Латвійська конфедерація роботодавців (LDDK) та Федерація роботодавців України провели профільну онлайн зустріч за участі латвійських асоціацій, інвестиційних центрів та українських підприємств машинобудування, зокрема: ТОВ « ВАРЗ», ТОВ «Егрітек», ТОВ «Араміс», ТОВ «Беонтоп» , ПрАТ «Дніпровагонмаш».

Представники латвійської сторони надали інформацію про додаткові можливості для українського бізнесу, запросили до участі у міжнародній виставці машинобудування, металообробки, автоматизації, електроніки, електротехніки, виробничих матеріалів, інструментів та нових технологій «Tech Industry».

Вона пройде з 19 по 21 травня у Міжнародному виставковому центрі. Тут буде масштабно представлено найновіше обладнання, інструменти та технології.

Безумовно, такі контакти сприяють розвитку українських підприємств, допомагають врахувати всі новітні тенденції розвитку галузі.

Представники Латвійської конфедерації роботодавців( LDDK) та Федерації роботодавців України домовились про постійні секторальні ( галузеві зустрічі) зустрічі з питань налагодження бізнесових взаємовідносин.

Наразі формується перелік питань щодо взаємодії у напрямку машинобудування.

Якщо ви бажаєте брати у ній участь, маєте пропозиції, необхідність отримати супровід від Федерації роботодавців України, звертайтесь, підтримаємо український бізнес та країну разом!

002

003

004