WorldSkills Ukraine залишається і продовжує розвиватися в Україні!

WorldSkills Ukraine залишається і продовжує розвиватися в Україні!

Попри скасування фіналу 2022, молоді профі матимуть майданчик для визнання навичок.

Відбулося засідання оновленого Організаційного комітету з проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE».

Під час засідання обговорили підсумки проведення регіонального етапу, подальше проведення навчання експертів та необхідність більш активного залучення трудової молоді до участі у змаганнях, можливу участь української делегації у національних змаганнях.

У 2021-2022 роках WorldSkills Ukraine проходив за 11 компетенціями, серед них: токарні роботи, електромонтажні роботи, експлуатація та обслуговування залізничного транспорту тощо.

World Skills - це не просто конкурс професійної майстерності, це вплив, який здійснює молодь на власне життя, економіку та промисловість, на країну.

Особливо зараз це набуває досить потужної ваги у суспільстві. Треба підтримувати підприємства, більше приділяти уваги саме професійному навчанню молоді, створювати умови для розвитку та праці молоді в нашій крані.

До Польщі від початку широкомасштабної війни в Україні виїхало найбільше громадян України. 27% опитаних українців виявили бажання залишитися у Польщі після закінчення війни. Серед них - переважно молодь. У групі 18-24 років цей відсоток становить 30%, тоді як у групі 24-34 років – 26%. Про це свідчить статистика ARC Rynek i Opinia.

Це досить загрозлива тенденція для нашої країни, необхідна широка програма дій для того, щоби молодь бажала отримати професію та працювати у власній країні.

Конкурс World Skills підвищує авторитет та визнання кваліфікованих фахівців та демонструє наскільки важливими є професійні навички для економічного зростання країни.

Федерація роботодавців України за підтримки Федерації металургів України та об'єднання Укрметалургпром є одним з офіційних організаторів конкурсу.

Нагадаємо, що Федерація роботодавців представляє Україну у міжнародній організації WorldSkills International.

Це міжнародна некомерційна асоціація, метою якої є підвищення статусу і стандартів професійної підготовки та кваліфікації, популяризація робітничих професій через проведення міжнародних змагань. У WorldSkills International беруть участь 74 країни. На сьогоднішній день це найбільше змагання з подібних в світі.

002

003

004

005

006