Візит делегації ФРУ до Латвії

Візит делегації ФРУ до Латвії

Надзвичайно цікавий та насичений час у Ризі. Разом із нашими колегами машинобудівниками зустрілися з друзями та колегами з Конфедерації роботодавців Латвії, Парламентським секретарем МЗС Латвії, Послом України в Латвії, проводимо В2В зустрічі, відвідуємо латвійські компанії.

Обговорили існуючі та перспективні напрямки співпраці. Також сьогодні представимо українські компанії на Національному стенді України на міжнародній виставці Techindustry 2022.

Щиро вдячні латвійським колегам за допомогу Україні та за такий важливий візит.

Латвійські роботодавці в числі перших підтримали Україні та нашу організацію.

Наразі ми співпрацюємо з нашими партнерами з Конфедерації роботодавців Латвії у багатьох напрямках, зокрема, у сфері професійної освіти, машинобудування, обговорюємо відбудову України у післявоєнний період.

Ми приїхали до своїх латвійських колег з тим, щоб обговорити нові формати співпраці у відновленні України, які будуть цікаві бізнесу обох країн.

Прагнемо побудувати певні спільні проектні системні рішення.

Зокрема, йдеться про кооперацію у переробці. Ми розуміємо, що наразі непросто інвестувати в Україну. Але водночас, у нас достатньо можливостей в нашій країні і переробляти, і виробляти. Ми вдячні тим латвійським компаніям, які продовжують працювати з Україною та в Україні. Це дуже важливо.

Також говоримо про спільну участь у проектах реконструкції, сектора логістики та енергетики.

склади, ланцюжки поставок, виявилися зараз зруйнованими.

У нас у Федерації близько багато компаній із галузі сільгоспмашинобудування. Ми хотіли б побудувати спільну роботу так, шоб частина операцій виконувалася в Україні, таким чином ми б нашим людям давали роботу, а певний фінальний продукт можливо збирати у Латвії.

Про це говорили з колегами з Асоціації машинобудівної та металообробної продукції Латвії.

У перспективі ж зможемо говорити про спільний експорт до ЄС.

Детальніше вже згодом, зокрема, чекайте наших новин з Techindustry 2022 вже сьогодні.