Вивчаємо кращі міжнародні практики у профосвіті - відвідали навчальний центр Siemens у Берліні

Вивчаємо кращі міжнародні практики у профосвіті - відвідали навчальний центр Siemens у Берліні

«Ми розвиваємо світ завтрашнього дня та уми майбутнього» - одне із гасел Siemens. Адже у компанії переконані, що професійне навчання - це крок в її майбутнє.

Офіс в Берліні – один з 19 навчальних центрів Siemens по всій Німеччині. Професійно-технічна освіта поєднує в собі теоретичне, практичне навчання та досвід на робочому місці.

Дуальна форма та співпраця з закладами вищої освіти, стажування, пошук талантів у всьому світі та їх подальший розвиток - це тільки деякі з напрямків роботи HR-команди та центру професійного навчання Siemens у Берліні.

Фахівці служби персоналу систематично оновлюють потреби в знаннях і навичках та корегують навчальні програми.

Професійне навчання досить тривале, щоб отримати кваліфікацію воно розбите на декілька стадій та триває майже три роки.

Але результат вражає - ті, хто вже є частиною команди але тільки навчаються мають можливості отримати практичні навички безпосередньо на робочих місцях, в лабораторіях, розробляючи власні проєкти, використовуючи 3D виміри, друковані деталі, "зелені" технології, смарт підходи та навіть створюють роботів. Міжнародний склад учнів охоплює майже всі континенти.

Компанія має власні цінності, які є частиною навчання та розвитку працівників. Досвід поєднання офіційної освіти з вимогами компанії та затребуваними компетенціями, навичками, у тому числі враховуючи майбутні потреби, дозволяє компанії залишатися на передових позиціях та освоювати нові продукти.

Федерація роботодавців України продовжить знайомити вас з кращими практиками міжнародних компаній та планує проведення тематичних навчальних онлайн вебінарів для фахівців компаній України з обміну досвідом у напрямку вдосконалення навичок та знань персоналу.

1

2

3

4