Зустріч делегації ФРУ з президентом Європейського економічного та соціального комітету

Зустріч делегації ФРУ з президентом Європейського економічного та соціального комітету

В числі перших зустрілися з новообраним президентом Європейського економічного та соціального комітету Oliver Ropke. Соціальний діалог - один із ключових шляхів до входження Євросоюзу. І це - не перебільшення. Адже діалог між роботодавцями, Урядом та профспілками забезпечує прийняття економічно та соціально обгрунтованих рішень.

Це - цивілізований шлях європейського лобізму.

Комітет - це потужна платформа для відстоювання інтересів соціальних партнерів, якими, зокрема, є роботодавці.

Він складається з 329 членів; їх призначає Рада Європейського Союзу на 5 років за рекомендацією національних урядів. Членами Соціально-економічного комітету є роботодавці, профспілки та представники різних груп інтересів.

Соціально-економічний комітет представляє їхню позицію та відстоює їхні інтереси в діалозі з Європейською Комісією, Радою Європейського Союзу та Європейським Парламентом.

Завдання Соціально-економічного комітету полягає в тому, щоб давати поради Комісії й Раді, які зобов'язані консультуватися з ним щодо соціальних та економічних питань.

Пан Ropke завірив делегацію ФРУ у неухильній підтримці України у відстоюванні її Незалежності та відбудови.

Передали позиційний документ ФРУ, який містить бачення спільних кроків на шляху України до членства у ЄС.

Закликали на рівні Комітету підтримати наші ключові посили, зокрема

- прагнення до нової індустріальної політики, включаючи розвиток переробної промисловості, що дозволить забезпечити економічне зростання та зайнятість

- шляхи вирішення важливих галузевих питань

- максимальне розкриття потенціалу української промисловості.

Дійшли згоди об'єднувати зусилля у комунікаціях та донесенні позиції роботодавців до державних інституцій України та ЄС.

02

03

04

05