Роботодавці обговорюють майбутні зміни до трудового законодавства

Роботодавці обговорюють майбутні зміни до трудового законодавства

21 липня відбувся другий вебінар із серії спільних з Асоціацією роботодавців Nordmetall за підтримки Sequa вебінарів у сфері регулювання трудових відносин.

Під час вебінару обговорили питання призупинення та припинення трудового договору. Наталія Гостєва, директор департаменту дерегуляції бізнесу ФРУ представила актуальні зміни до законодавства про особливості регулювання трудових відносин на час воєнного стану та основні концептуальні підходи до реформування системи призупинення, припинення трудових відносин, які сьогодні опрацьовуються та будуть покладені в основу нового Трудового кодексу.

Експерти Nordmetall представили практику регулювання виходу з ринку праці у Німеччині, яка в значній мірі враховує норми європейського законодавства.

Участь у вебінарі взяли близько 50 управлінців компаній, фінансових директорів та бухгалтерів, HR директорів, менеджерів з персоналу компаній-учасників ФРУ.

У рамках гармонізації національного законодавства із законодавством ЄС Україна поступово імплементує міжнародні норми регулювання трудових відносин з урахуванням особливостей української практики та інтересів компаній-учасників ФРУ.

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про дерадянізацію законодавства України», що набув чинності 7 травня 2022 року, Міністерством економіки до кінця поточного року має бути розроблено проект Трудового кодексу України.

У липні, серпні та вересні 2022 року заплановано проведення наступних вебінарів, які охоплять ключові аспекти майбутньої реформи трудового законодавства.